#25 Victor Nelsson - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kotu degildi ancak hala ve hala bonservisinin altinda kalmakta. Bugun bir cit daha iyi olsa da bence beklentilerin altinda kaldi. Zaman diyoruz, biraz daha sabir.

Nasıl hava hakimiyeti yok yav ironi mi ciddi mi

Bir de Danimarka liginin en çok top uzaklaştıran stoperi diye yazılmıştı geçen sezona dair bize transfer olduğunda

Marcaoyla tekrar izleyene kadar en temizi yorum yapmamak..Alpaslan ve luyı herifi baltaliyor resmen maç boyu tedirgindi sağına pas atarken.. Bir de top çıkarma sorumlulugu sanki ona kalıyor gibi oldu marcao gelince böyle bir yükümlülük de kalmayacak kafa rahatlar

defansını çok beğenmiyorum ama düzeltilebilecek şeyler bunlar. ayağı çok iyi marcaoyla ciddi bir artış bekliyorum performansında.

Birebir mücadelelerde gayet başarılı. Oyuncuyu karşısına alırken, hamle yaparken de etkili. Pas bölgesinde alan kapatma konusunda sıkıntılar var ama bu da defans hattının sürekli oynamasıyla alakalı bir sorun. Bir sağ defans oynuyor bir sol oynuyor yanındaki adam değişiyor falan derken o da normal bence.

Fenerin koreliyi gördükten sonra bilemiyorum. İkiside aynı gün geldi nerdeyse İstanbula,braz daha yorum yapmayacam, Ama içimden hep diyorum 7 milyon vereceğimize oraya Kaan falan bi Türk alıp yabancı sayısını başka yere kullansaydık diye

Şu bonservis muhabbeti üzerinden çok gereksiz kafa açılıyor forumda. Koreli denmiş , Koreli'nin yıllık maaşı kim bilir ne kadar. Ayrıca üçlü savunmada oynuyor , defosu varsa da bu düzende kapanıyor bir şekilde. Nelsson'un kimle oynadığı belli değil. İki sezon liginde full oynamış 21 yaşındaki Danimarkalı milli stoperi ne kadara mal edecektik acaba ? Hata yapsa da sabredilecek , nokta. Hata yapmayan genç stoper yok dünya üzerinde. Çağlar sezon başından beri bok gibi , penaltı menaltı yaptırıyor paso , çöp möp diye kafa açıyor mudur acaba Leicester taraftarı ? Kulübün geleceğe yatırımını kulübün kendi taraftarı değersizleştiriyor. Gündelik başarılardan sıkılmadınız mı artık , bu çocuklardan her birine sabretmek zorundasınız.

Şu bonservis muhabbeti üzerinden çok gereksiz kafa açılıyor forumda. Koreli denmiş , Koreli'nin yıllık maaşı kim bilir ne kadar. Ayrıca üçlü savunmada oynuyor , defosu varsa da bu düzende kapanıyor bir şekilde. Nelsson'un kimle oynadığı belli değil. İki sezon liginde full oynamış 21 yaşındaki Danimarkalı milli stoperi ne kadara mal edecektik acaba ? Hata yapsa da sabredilecek , nokta. Hata yapmayan genç stoper yok dünya üzerinde. Çağlar sezon başından beri bok gibi , penaltı menaltı yaptırıyor paso , çöp möp diye kafa açıyor mudur acaba Leicester taraftarı ? Kulübün geleceğe yatırımını kulübün kendi taraftarı değersizleştiriyor. Gündelik başarılardan sıkılmadınız mı artık , bu çocuklardan her birine sabretmek zorundasınız.

Koreli dememin sebebi yıllık maaş veya ücretten ziyade adaptasyon sürecini daha iyi geçirmesi. Ayrıca kendi kişisel düşüncem aklıma geliyor sürekli stoperlerden 1 tanesinden ödün verip oraya Türk oyuncu kullansaydık ileriye yabancı alsaydık diye.

Koreli dememin sebebi yıllık maaş veya ücretten ziyade adaptasyon sürecini daha iyi geçirmesi. Ayrıca kendi kişisel düşüncem aklıma geliyor sürekli stoperlerden 1 tanesinden ödün verip oraya Türk oyuncu kullansaydık ileriye yabancı alsaydık diye.
Adaptasyon konusunda haklısın ama malum Marcao olayı , Luyindama'nın durumu derken bir düzen oturtamadık. Doğal olarak zorlaşıyor süreç. Ben yerliden ziyade daha tecrübeli , general bir stoper isterdim. Takımda saha içinde hocalık yapabilecek adam yok maalesef. Olan oldu ama , o sebeple değersizleştirmek yerine destek olmaktan yanayım.

Adaptasyon konusunda haklısın ama malum Marcao olayı , Luyindama'nın durumu derken bir düzen oturtamadık. Doğal olarak zorlaşıyor süreç. Ben yerliden ziyade daha tecrübeli , general bir stoper isterdim. Takımda saha içinde hocalık yapabilecek adam yok maalesef. Olan oldu ama , o sebeple değersizleştirmek yerine destek olmaktan yanayım.

Kesinlikle destek olmalıyız potansiyelini yukarıya çekerse 7 milyon hiç bişey her türlü kar ederiz. Ben sadece yabancı oyuncu konusunda biraz sorun yaşıyoruz ondan dert yanıyorum. Yani ileride Keremi görmektense stoperde 1 tane Türk görelim mantığındayım

Üst Alt