#26 Iñaki Peña - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Iñaki Peña

ajurlu-uzun-desenli-anne-yeleklerine-ornek.jpg

başka yok
ula ula

Ayagi okadar iyi olan kaleci nasil bütun toplari rakibe atti? En fazla pas hatasi yapan oyuncumuz oldu. Gerci gomis ile kaynakli da olabir bu.

Ilk golü sonradan sakin kafayla izleyince acaba Muslera tutabilir miydi diye düsünmeye basladim. Bunu Pena hata yapti falan diye söylemiyorum kesinlikle.

Sanki (formda) Muslera böyle yerden gelen toplara daha hizli yere dogru atlayabiliyor gibi geldi bana golü tekrar izleyince. Ellerine saglik aslan parcasi, özellikle sirf Barcelona'nin kalecisi oldugun icin maci satabilecegini düsünen andavallara güzel yanit verdin bu iki mac ile.

Ilk golü sonradan sakin kafayla izleyince acaba Muslera tutabilir miydi diye düsünmeye basladim. Bunu Pena hata yapti falan diye söylemiyorum kesinlikle.

Sanki (formda) Muslera böyle yerden gelen toplara daha hizli yere dogru atlayabiliyor gibi geldi bana golü tekrar izleyince. Ellerine saglik aslan parcasi, özellikle sirf Barcelona'nin kalecisi oldugun icin maci satabilecegini düsünen andavallara güzel yanit verdin bu iki mac ile.
Prime Muslera yuksek muhtemel 2 golude yemezdi. Ama prime doneminden cok uzaklarda artik.

Merkez oyuncuları bana atma der gibi saklanırsa normal
hiç biri tutmadı şişirdiği topların ya. hayır ilk maçlarda da ayağı şöyle güzel böyle iyi falan deniliyodu anlam veremiyodum. ben ne zaman dikkat etsem sacma sapan yerlere gidiyodu top. muslera dan tek artısı yarı sahaya kadar havadan atabilmesi, bide daha az taca atması topu. baska da bi numara yok. kalecilik olarak da muslera daha iyi. bu gerçeği kabul etmek lazım. ikinci kaleci için fazla iyi ama as 11 için muslera varken kötü.

Yedigi golleri Muslera daha guzel yerdi.
Ilk geldiginde yan toplari yetersiz demistim ama onda net duzelme var. Savunma oyunculariyla da iletisimi gelistirirse daha iyi olur tabi bizim icin degil Barca icin 😁
Fikrim hala sabit, yabanci kaleci %100 enayilik

Barcelonada kalır yan toplara çıkışını ve topları tekte almak yerine çift sektirerek almasını beğenmiyorum açıkcası bu sektirerek alması hata mı bilmiyorum belki de tarzı böyle ama mesela muslera 2.golü sektirmezdi diye düşünüyorum.

Yedigi golleri Muslera daha guzel yerdi.
Ilk geldiginde yan toplari yetersiz demistim ama onda net duzelme var. Savunma oyunculariyla da iletisimi gelistirirse daha iyi olur tabi bizim icin degil Barca icin 😁
Fikrim hala sabit, yabanci kaleci %100 enayilik
Abi bunu nasıl diyebiliyorsunuz ki ya hâlâ? Pena'nın İsmail'den tek farkı gol kurtarması mı sence? Şampiyonluğa oynayan, Avrupa'da maça çıkan bir takımın kalecisinin gol kurtarmaktan çok daha farklı işler yapması gerek. Yerli kaleci mi var bu oyuna ayak uydurabilecek? Uğurcan Tükiye'nin en iyi kalecisi deniyor (ki bence de öyle) onda bile yok bu meziyet, dan dun vuruyor toplara. Yerli kalecilerin altyapıları yetmiyor futbol oynamaya, adamlara sadece gol kurtarmaları öğretiliyor futbol öğretilmiyor çünkü.

Üst Alt