26 Mayıs 2018 Seçimli Genel Kurulu Listelerinin Değerlendirilmesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

26 Mayıs 2018 Seçimli Genel Kurulu Listelerinin Değerlendirilmesi

Siralamaya saygi duydum ama sapmalar asiri , yani 1.100 deyip de 2.525 cikarsa bari o tahmini hortlatmasaydin

Gecen secimde de dursun dememis miydin ?

Ayrica uefa konusunda yem attim sana , dedigin dogru , karar metni uefa dan kulube ulasti , cengizin ekibindeki 2 kisi ile yuzyuze gorustum cemiyette , biri finans oteki hukuk islerine bakip uefa ya giden

Uefa sitesinde yayinlayana dek aciklamiyorlar ama kararlar kulube ulasti . Ayrica ayni iki kisi kesin men diye gittiklerini soylediler , hem uefa nin kendi icinde yumusama , hem sunulan is planindaki samimiyet hem de degisen uefa yonetim kadrosunun etkisi ile ve 4 senelik bir taahhut ile ucu ucuna yirttik . Bunlar benim degil bizzat oraya giden 3 kisiden 2 sinin sozleri

Isim de vereyim havada kalmasin , ilbey aydemir ile, dorukhan acar

Bizi onceki seferde cezaya mahkum eden en net sebep futbol ailesine (oyuncu , menejer vs) olan borclarmis , dursun devam etse yine ucan kusa borcumuzdan oturu kesin men mis cezamiz

Bu yonetimin sunumu harika ve tum borclari temizleyerek karsilarina cikmislar

Baya tuttum 2 adami herseyi ogrendim birinci agizdan
Eee bak 24'ünde ulaşmış iste niye bana yem atıyorsun tavuk muyum ben :) Cemiyetten duydum ben de ama seçimden ziyade biliyorsun 31 mayıs 2018 ttk için 4 senenin ardından kara geçmesi açısından mühim sportif aş'nin o da bana mantıklı geldi...

Dorukhan Acar ileride büyük yönetici olacak ki bu başlıkta ona karşı müspet görüşlerimi objektif bir süzgeç ile aktarmıştım bir daha görürsen selamımı ilet ntvmsnbc.com'daki zamanlarından beri takip ederim...Vatanperver çocuk...

Sapmaları güncelledim dedim ya üstat sana ben 3.000 civarına göre yazdım ama kurul başlığında 4.800'e göre düzenledim Dursun Özbek'in oy oranına da yaklaştım Mustafa Cengiz'inkini yine bilemedim...

Ben tahminlerimi bir takım az bilinen verilere göre yapıyorum ondan tutuyor...Farz-ı misal geçen seçim burada değildim ama sözlükteyken şunu dedim Duayenler Sandığının sonucu herdem seçim sonucunu verir bu seçimde Dursun Özbek diyor duayenler dedim ama tarihte ilk kez duayenler sandığı dursun özbeki vermesine rağmen seçim sonucuyla çelişti ki bu sene de yine aynı analizi aynı veriye göre yaptığımdan rahat Mustafa Cengiz kazanır diyordum ve yine duayenler sandığı yanılmadı...

Şampiyonluk, duayenler sandığı ve eski başkanların desteği mustafa cengizi başkan yaptı ancak Adnan Polat'ın bu kadar etkin olacağını tahmin etmemiştim resmen 800 kişiye fazladan oy kullandırdı Cengiz Listesine...İade-i İtibar Görüşmesinin meyveleri bunlar...Yazdığım gibi Adnan Başkan intikamını aldı...Hani Ozan Korkut çok iddialıydı diyenler??? Resmen Papermoon Grubu ve Eğitim Vakfı Ozan Korkut ile boyunun ölçüsünü alırken; Cemiyet, Birlik ve 1905 GSYİAD'da Dursun Özbek ile boyunun ölçüsünü aldı...

Seçimleri galaatsarayda duayenler sandığı ve eski başkanlar belirler...Bu iki etki çeperinde odakların ekseriyetini tarafına çeken seçimleri alır hürmetler...

Michael_Jackson_popcorn.gif

Ama duayenler sandigindaki farkin orani , genel orana pek yansimamis gorunuyor

bir baska deyisle o sandikta 63-55 gibi bir durum var ama genel oranda neredeyse 2 kat civari

Katilimi bana da sorsalar 4800 demezdim ama geldi millet

Cengiz kazanacak derdim ama boyle bir farki asla bilemezdim . Ozanin da dursunun da daha cok oy almasini beklerdim

Son 30 senede belki dogru duzgun aday cikmayan canaydinin 2 ve 3 uncu donemleri haric aslinda kongre ile taraftarin istekleri hep paralel cikti

Bosuna kiziliyor genel kurula ara sira

Dursunu secen kurulun alternatifi yoktu , oylesine giren 2 aday vardi , liste vs yapmadan

Ama dursunu gorunce 2 kere sandiga gomen de ayni kurul , ozturk e karsi polati secen de , polat basimizi one egdirince gonderen de

Ibralar belki elestirilebilir ama onda da salonda 30 kisi kalana kadar sabahtan aksama dek insanlari bayiltiyorlar , secim gibi olsa belki yine ibra cikar ama
Yakin giderdi

Siralamaya saygi duydum ama sapmalar asiri , yani 1.100 deyip de 2.525 cikarsa bari o tahmini hortlatmasaydin

Ayrica uefa konusunda yem attim sana , dedigin dogru , karar metni uefa dan kulube ulasti , cengizin ekibindeki 2 kisi ile yuzyuze gorustum cemiyette , biri finans oteki hukuk islerine bakip uefa ya giden

Uefa sitesinde yayinlayana dek aciklamiyorlar ama kararlar kulube ulasti . Ayrica ayni iki kisi kesin men diye gittiklerini soylediler , hem uefa nin kendi icinde yumusama , hem sunulan is planindaki samimiyet hem de degisen uefa yonetim kadrosunun etkisi ile ve 4 senelik bir taahhut ile ucu ucuna yirttik . Bunlar benim degil bizzat oraya giden 3 kisiden 2 sinin sozleri

Bizi onceki seferde cezaya mahkum eden en net sebep futbol ailesine (oyuncu , menejer vs) olan borclarmis , dursun devam etse yine ucan kusa borcumuzdan oturu kesin men mis cezamiz

Ilber Aydemir (@aydemirilber) • Instagram photos and videos üstad kral adama benziyor

uefa taahhütü nedir sn bilgili

Dursunu secen kurulun alternatifi yoktu , oylesine giren 2 aday vardi , liste vs yapmadan

Ama dursunu gorunce 2 kere sandiga gomen de ayni kurul , ozturk e karsi polati secen de , polat basimizi one egdirince gonderen de

Ibralar belki elestirilebilir ama onda da salonda 30 kisi kalana kadar sabahtan aksama dek insanlari bayiltiyorlar , secim gibi olsa belki yine ibra cikar ama
Yakin giderdi
Bir de hala inanamıyorum %50'nin üzerinde katılım olduğuna yahu galatasaray teamülleri %35 civarıdır ben de bu istatistiğe göre tahmin yaptım geçen seçim duayenler sandığı genel seçim sonucunu vermedi bu seçim de %50 üzeri katılım oldu...İnanılır gibi değil...

Cok tanimiyorum ikisini de yeni tanidim dorukhan ile birlikte , konu da uefa ya gitmemden acildi , oradan konustuk

Bunlarin disinda emre dai , emir otlu gibi isimleri de uzun zamandir tanirim ,kah tribunden kah adadan filan

Cok tanimiyorum ikisini de yeni tanidim dorukhan ile birlikte , konu da uefa ya gitmemden acildi , oradan konustuk

Bunlarin disinda emre dai , emir otlu gibi isimleri de uzun zamandir tanirim ,kah tribunden kah adadan filan
Dorukhan Acarı başlığa yazdım alta aktarıyorum;

"12994 Dorukhan Acar: Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar'ın oğlu...Alper Çağlar'ın yapımcısı...Dağ ve Börü serileriyle Panzehir Filminin...Başkanın dışarıdan aldığı en iyi destek kendisi...Geleceğin gerçek başkan adaylarından öyle züppe ninnoşlardan değil...Melek Yatırımcı ve kafayı sportif idareciliğe yoranlardan...Ntvspor'da da yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam bir 10 sene kadar önce..."

Isimleri kemiklesmis kisiler yerine boyle genc nesilden adamlari , baskan , ikinci baskan filan yasli tayfadan da olsa , bulmak gorevlendirmek hem dogru olan hem de cesaretli bir is

Cocuklari biraz inceledim , saglam dolu adamlar , biraz fazla heyecanlilar ama zamanla oturacaktir

Bu yonetimin buyuk sansi bu ikili .. keza emir ve emre de ilgili adamlardir

Biraz tribun odakli biri de konabilirmis yonetime belki

Isimleri kemiklesmis kisiler yerine boyle genc nesilden adamlari , baskan , ikinci baskan filan yasli tayfadan da olsa , bulmak gorevlendirmek hem dogru olan hem de cesaretli bir is

Cocuklari biraz inceledim , saglam dolu adamlar , biraz fazla heyecanlilar ama zamanla oturacaktir

asil konuya gelsek

oy verdiniz mi

@Uğur Güzel reis ben kendini bildim bileli asagi yukari hep taraftarin istedigi adamlar kazandi.

Özhan Canaydın (2002-2008) - Rahmetlinin hakkinda pek yorum yapamam ama bugün Mustafa Cengiz de oldugu gibi o gün de Mehmet Cansun'la devam edilseydi daha basarili olabilirdik. Kongre bu kez dogru karari verdi.

Adnan Polat (2008-2011) - Karsisina Adnan Öztürk gibi bir rezalet ciktigindan cogunluk Adnan Polat'tan yana tavir almisti. Bugün ikisinin arasinda tercih yapmak zorunda kalsak yine Adnan Polat deriz herseye ragmen. Sark kurnazi bir ückagitci cünki Adnan Öztürk. Nitekim iki aday da zayifti ama.

Ünal Aysal (2011-2014) - Ezici üstünlükle Aysal'i görmek istedik, öyle de oldu. Basarili dönem gecirdi totalde.

Duygun Yarsuvat (2014-2015) - Alp Yalman uzun vaadeli geliyorum dedi, bizde daha heyecan yaratacak bir adam istedigimizden Duygun Yarsuvat'i destekledik. Iyi de oldu gecis dönemi.

Dursun Özbek (2015-2018) - Bu rezil herif bizim forumda yaptigimiz ankette bile birinci geldi ama ben Ahmet Özdogan'i istemistim sahsen, yine de cogunlugun istedigi aday Dursun kekosuydu. Galatasaray tarihinin en büyük utanci su adamdir.

Mustafa Cengiz (201:emrah: Ezici üstünlükle herkes Mustafa baskani istiyordu iki secimde de.

Bunlardan önce de zaten Selahattin Bayazit, Ali Tanriyar gibi efsane adamlar baskanlik yapmis. Genelde dogru aday kazaniyor diyebiliriz.

Ugur Guzel, GSC'ye geldiginden beri:
  • UEFA'dan ceza yok dedi. Bildi.
  • Sampiyonluk geliyor dedi. Bildi.
  • M. Cengiz secilir dedi. Bildi.
  • Aziz secilmez diyor. Gorecegiz yakinda.
  • Bjk batar dedi. Bekleyip gorecegiz.
  • Fb batar dedi. Bekleyip gorecegiz.
  • Senol zu TS dedi. Patlayacak gibi.
Bu adama manasiz sayilar tahmin ettirmeyin, sonuc sorun. O da bilsin. Senol disinda bir sikinti yok (Tamer Tuna geliyor gibi).

Emre dediğin Erdoğan mı? O zaten listede...Dorukhan çok kafalı tekrar edeyim...Ayrıca başkanın doğru hamlelerinden biri satranç oynar gibi madem Dursun Özbek 1905 GSYİAD'ı Metin Öztürk ile yanına çekti ben de gider tarihte bir ilk yapar bürokratlığın vermiş olduğu kanalla 1905 AGS'nin desteğini Özgür Savaş Özüdoğru'yu aday gösteririm diyerek yaptı...

Bayılıyorum bu bizdeki bizans oyunlarına mirim yemin ediyorum her şeyden zevkli :)

Emre dediğin Erdoğan mı? O zaten listede...Dorukhan çok kafalı tekrar edeyim...Ayrıca başkanın doğru hamlelerinden biri satranç oynar gibi madem Dursun Özbek 1905 GSYİAD'ı Metin Öztürk ile yanına çekti ben de gider tarihte bir ilk yapar bürokratlığın vermiş olduğu kanalla 1905 AGS'nin desteğini Özgür Savaş Özüdoğru'yu aday gösteririm diyerek yaptı...

Bayılıyorum bu bizdeki bizans oyunlarına mirim yemin ediyorum her şeyden zevkli :)

Emre Dai .

benim merak ettigim acaba ozan , dursunun onunu kesmek icin bir proje miydi acaba ?

Üst Alt