26 Ocak Günü Şike Kongresi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

26 Ocak Günü Şike Kongresi

Cevap: 26 Ocak Günü Şike Kongresi

ArslanCumhur Cumhur Önder Arslan

SON BİLGİ: TFF'nin yaptığı her hamle, aldığı her karar tamamen UEFA; hatta FIFA'nın da bilgisi dahilinde.. Görüş alışverişi var..

"58. madde değişirse ne olur" sorusunu yönelten arkadaşlar var. Bu konuyla ilgili yarın Cumhuriyet'te belgelerle detaylı bir haber olacak..
gittkçe midem bulanmaya başladı. uefayla görüş alışverişi içindeler öyle mi ?

ArslanCumhur

SON BİLGİ: TFF'nin kendi disiplin talimatını değiştirme yönündeki yetki genel kurulda değil; federasyon yönetim kurulunda..

birisi seten boyacı ibrahime sorsun .uefa ocakta yaptırımlar uygulayacaktı di mi?nasıl şerefsiz bunlar ya.ALLAH belalarını versin abi, fenerli medyadan illahlah geldi...yani bunların olmasını hayal etmek ve böyle bi ligde oynamak gerçekten saçmalık. şike suçtur.

Kıçınızı yırtın yinede düşeceksiniz. Nah değiştirirsiniz o yasayı. Marsilya Juve demez demi sonra e madem öyle bizde değiştirseydik diye.

TFF Yönetim Kurulu, İstanbul'da yaptığı toplantıda, haklarında şike ve teşvik primi iddiası bulunan kulüplere uygulanması muhtemel yaptırımların değiştirilip değiştirilmemesinin görüşülmesi ve karara bağlanması için, TFF'nin en yetkili karar organı olan Genel Kurulu'nun olağanüstü olarak toplantıya çağrılmasına karar verdi

sanırım talimatname değişecek. bunun belirtileri var.

1) şikebahçenin paraları transfere dökmesi

2) Malinin başbakanla görüşmesinden hemen sonra fbnin, ve tffnin açıklamalarıı ve bu toplantı karararı.

3) genel kurul değiştirme yetkisine sahip değil. Peki o zaman neden genel kurul toplanıyor. herkes biliyorki genel kurul talimatnameyi değiştirilmesini oylayacak ve kabul edecek. sonra top TFF yönetim kuruluna gelecek. onlarda genel kurulun yaptığı oylamayı, oylayacaklar ve kabul edeckler. Bu arada MALİ, ben muhalefet ettim.şer düştüm ama kabul edildi ne yapabilirim diyecek. Bir defalık af gibi bişey gelmiş olacak.

Peki sonra ne olacak.? Muhtemelen UEFA, TFFye ceza verecek. puanı silinen takımlara avrupadan 3-5 sene men cezası verecek. Ama patagonya cumhuriyetinde işler eski düzende devam edecek. 6 ay önce yazılan senaryo gerçekleşiyor. son adım TFF talimatnamesinin değişmesi kaldı. Bunun dışındaki tüm adımlar atıldı.

UEFA bugün yakından takip ediyoruz dedi. Onlara açıklasınlar.

Volou'yu unutmasınlar Fener'i kurtaralım derken bir de amatöre atmasınlar :)

Zira bunlar lekeli olarak Şampiyonlar Ligi'ne yollayalım demişlerdi öyle bir cesaretleri var. UEFA gelip vuracak illa.

evet yunan federasyonu volou yu korumaya kalkti uefa da buna kizip amatöre yolladi ayni olay olacak gibi sonunda ...

sanırım talimatname değişecek. bunun belirtileri var.

1) şikebahçenin paraları transfere dökmesi

2) Malinin başbakanla görüşmesinden hemen sonra fbnin, ve tffnin açıklamalarıı ve bu toplantı karararı.

3) genel kurul değiştirme yetkisine sahip değil. Peki o zaman neden genel kurul toplanıyor. herkes biliyorki genel kurul talimatnameyi değiştirilmesini oylayacak ve kabul edecek. sonra top TFF yönetim kuruluna gelecek. onlarda genel kurulun yaptığı oylamayı, oylayacaklar ve kabul edeckler. Bu arada MALİ, ben muhalefet ettim.şer düştüm ama kabul edildi ne yapabilirim diyecek. Bir defalık af gibi bişey gelmiş olacak.

Peki sonra ne olacak.? Muhtemelen UEFA, TFFye ceza verecek. puanı silinen takımlara avrupadan 3-5 sene men cezası verecek. Ama patagonya cumhuriyetinde işler eski düzende devam edecek. 6 ay önce yazılan senaryo gerçekleşiyor. son adım TFF talimatnamesinin değişmesi kaldı. Bunun dışındaki tüm adımlar atıldı.

peki sence uefa masum türk takımlarını ve milli takımı da uluslar arası turnuvalardan men eder mi ?

Bu adiler UEFA'dan ülkece "ban" yemeyi göze aldı herhalde. Bu namussuz Anadolu kulüblerinin yöneticileri olmasa bu kadar ileri gidemezlerdi. Onların oyuyla kurtarırlar şikeçileri. Tüm Anadolu kulüpleri batsın anasını satayım. Gerekirse 12 takımlı bir ligimiz olsun. Yeter lan!

yeter be serefsizler.adam gibi adam gelsin futbolun basina.tutturmuslar türk futbolu diye.türkiyede futbol varmiki?sikeci serefsizler

burda baktigimiz zaman büyüklerin icinde sadece biz yok.eee cogunluk batmasin diye bizide batiracaklar

peki sence uefa masum türk takımlarını ve milli takımı da uluslar arası turnuvalardan men eder mi ?

Bence bu durumu göze aldılar bu kadar uğraştıklarına göre. Çünkü önemli olan paranın dönmesi ve birilerinin ceplerine gitmesi. Avrupa'da itibar,bir yerlere gelme falan çok önemsenmiyor.Ha Avrupa'dan men yiyince ekonomik olarak kulüpler zayıflar ama birbirlerini dengeleyici zayıflıklar olur.

Yani kurunun yanında yaş da yanacak yüksek ihtimal,Galatasaray'ın da başı yanacak.Galatasaray'ın aylardan beri dile getirdiği husus bu. İşte böyle pis bir düzen içinde mücadele ediyoruz. Onlar için Türk futbolu = Fenerbahçe(maalesef)

sizin yedi ceddinizi,

ananizi

bacinizi

kizinizi

karinizi,

tuttugunuz takimi ,

kedinizi

köpeginizi

ku$unuzu

,tüm hücrelerinizi,

dna nizi

$ahin k. ya havale ediyorum

SON BİLGİ: TFF'nin yaptığı her hamle, aldığı her karar tamamen UEFA; hatta FIFA'nın da bilgisi dahilinde.. Görüş alışverişi var..

"58. madde değişirse ne olur" sorusunu yönelten arkadaşlar var. Bu konuyla ilgili yarın Cumhuriyet'te belgelerle detaylı bir haber olacak..

Eger gercekse, o zaman UEFA/FIFA bizim genel kuruldan positif birseyler cikar diye umuyor. Bunlar halen bizi cözmemis.

Umarim su UEFA delegesi haberi dogrudur. Hersey ona bagli.

Üst Alt