#26 Semih Kaya (Arşiv) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #28 Semih Kaya

Abartiniz abartiniz..Sonra Semih ciksin kötü oynasin,o zaman yapistirirsiniz küfürleri...

Acaba kac kere izledinizde?

Yetenekli farkındayım ama yaşı çok genç Meira gibi bir idol olan bir adamı silip yerine öğrenmesi gereken bir çok şeyi olan Semih'i monte etmek kadroya nasıl bir mantıktır anlamam! Sabır renkdaşlar!

Daha çok erken onun için ama iyi oyuncu olcak gibi.Meira'yla kıyaslamak biraz saçma olur tabi.Ama Meira kesinlikle idol denilecek bir oyuncu değil.Emre Güngör sakatlanmasaydı adım kadar eminim Meira'dan faydalı olurdu ve bu kadar çok açık vermezdik savunmada.Her ara pas pozisyon yaa anlamadım gitti.

yok yok. sözlesmesini uzatmasin gitsin Arsenale ve yildiz olsun. ondan sonra akillari baslarina gelir bazi arkadaslarin.

Meira idolmüs. hey yavrum hey. bu avrupa hayranligi bizi nerelere götürecek bakalim.

Daha çok genç.Meria'yla kıyaslamak için daha çok erken.Tamam ilerde belki Meira'dan çok daha büyük bi futbolcu olabilir ama şimdi değil.

Bana gorede Semih cok kaliteli ama 2.yarida fazla forma sansi bulacagi yok.Bence 2.yari kiraya gitse daha iyi olurdu.En azindan mac tecrubesi kazanirdi

Gençlerimize güvenmemiz güzel bir şey ama bu kadar yorum yapan arkadaşlar kaç kere izledikten sonra Semih'in Meira'dan iyi olduğunu iddia ediyorlar anlamıyorum.

Ne alakası var onu barış özbek konusunda yapan sizlersiniz..Ben fikirlerimden kolay vazgeçmem..

Sen benim Barış ile ilgili yaptığım yorumları okumadın galiba Barış'ı her şartta savunurum ben ayrıca Semih'e gelince daha öğrenmesi gereken çok şey var bu kadar onu gözünde büyütüp Meira,Servet,Emre Güngör gibi oyunculara haksızlık ediyorsun en potansiyelli oyuncuymuş bir tane kafa vuruşu yaptı oda gol oluyordu diye mi herşey! acele etme sabırlı ol!

Sen benim Barış ile ilgili yaptığım yorumları okumadın galiba Barış'ı her şartta savunurum ben ayrıca Semih'e gelince daha öğrenmesi gereken çok şey var bu kadar onu gözünde büyütüp Meira,Servet,Emre Güngör gibi oyunculara haksızlık ediyorsun en potansiyelli oyuncuymuş bir tane kafa vuruşu yaptı oda gol oluyordu diye mi herşey! acele etme sabırlı ol!

Potansiyelle mevcut yetenek farklı şeyler..Semih arsenalde oynasa forma giyiyordu.. :) Servete belkide meira dan iyi olacağına eminim..

Maç oynayınca tecrübe kazanılır.Oynatmadığımız oyuncuyu niye kadromuzda tutuyoruz anlamıyorum.Mesala Malatya maçında oynaması lazımdı.Bakalım ne zaman oynayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt