#26 Semih Kaya - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yedek olarak iş görür Çalıktan falan iyidir hocanın tarzına uyuyor, Semihin en iyi zamanları hocanın görevde olduğu zamanlardı.

Buna verilen her kurus haram zikkim olsun.. Torpilli futbolcu istemiyoruz kardesim.. AltYapi'dan nasil pirilpiril gencler ciktigini gorduk.. Koy altyapi'dan birini bu sarisin'a verdimiz paraya yazik.. Gecen mac'ta gosterdi zaten 0 gelisim ayni bos kafa yapisi.. ama gel gorkiii Torpilli.

Bunu neden aldığımıza bir türlü mantıklı açıklama getiremiyorum. Herif gram değişmemiş yav gram. Buna verilen her kuruş ziyan maalesef.

Önümüzde Ozan gibi örnek varken bunu almamız yılın skandalıdır.

Abi demek ki altyapıdan da oyuncu çıkartabiliyoruz. Ne gerek var böyle çöplere para vermeye? Ha parayı çöpe atmışsın, ha buna vermişsin.

Buna vereceğin şansı altyapıdan bi gence versek ne olacak yani?

Fatih Terim canımızdır ciğerimizdir fakat bu konuda eleştiri ona gider. Kimse kusura bakmasın.

Bunu neden aldığımıza bir türlü mantıklı açıklama getiremiyorum. Herif gram değişmemiş yav gram. Buna verilen her kuruş ziyan maalesef.

Önümüzde Ozan gibi örnek varken bunu almamız yılın skandalıdır.

Abi demek ki altyapıdan da oyuncu çıkartabiliyoruz. Ne gerek var böyle çöplere para vermeye? Ha parayı çöpe atmışsın, ha buna vermişsin.

Buna vereceğin şansı altyapıdan bi gence versek ne olacak yani?

Fatih Terim canımızdır ciğerimizdir fakat bu konuda eleştiri ona gider. Kimse kusura bakmasın.
hadi bu neyse evlatçılık kontenjanını doldurmak için alındı diyelim. Ömer bayram olayı skandaldı, muğdat olayı skandalı babasıydı

alt yapı diye bir şey duydun mu? ben duyduğunu pek sanmıyorum.

alt yapı sahasındaki demir korkuluğu koysak ömerden daha iyi sol bek muğdattan daha iyi forvet olurdu
Kupa maçlarında görüyoruz.. daha Yunus dışında varlık gösterebilen olmadı.. bence joysticki bırakıp biraz gerçekleri görün artık.. herşey ps oyunlarındaki gibi olmuyor

Kupa maçlarında görüyoruz.. daha Yunus dışında varlık gösterebilen olmadı.. bence joysticki bırakıp biraz gerçekleri görün artık.. herşey ps oyunlarındaki gibi olmuyor

para verip aldığın ömer ve muğdat türkiye kupasında bile varlık gösteremiyor neyin kafasını yaşıyorsun. türkiye kupasında oynasın diye mi alındı ömerle muğdat. bildiğin parayı çöpe attık. herhangi bi alt yapı elemanı muğdat kadar ve ömer kadar oynar zaten. sanki ömerle muğdat çok üst düzeymiş gibi bana transferlerini savunma

para verip aldığın ömer ve muğdat türkiye kupasında bile varlık gösteremiyor neyin kafasını yaşıyorsun. türkiye kupasında oynasın diye mi alındı ömerle muğdat. bildiğin parayı çöpe attık. herhangi bi alt yapı elemanı muğdat kadar ve ömer kadar oynar zaten. sanki ömerle muğdat çok üst düzeymiş gibi bana transferlerini savunma
Üst düzey transfer mi?
Okuduğunu anlama sorunu olduğunu bilmiyordum yoksa cevap yazmazdım.. özür dilerim

Üst Alt