#26 Semih Kaya - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #26 Semih Kaya

3. golde içimden haykırdım. Çık ofsaytı bozuyorsun diye. Abi nedir bu acemilik. Drogba dahi hücum oyuncusu olduğu halde ofsayt çizgisini kontrol ettiriyor. Semih Allah ne verdiyse dalıyor 3. kişinin içine.. Bu mantıkla herkes orda beklesin duran toplarda, önde durmanın ne mantığı var? Semih yapma gözünü seviyim, senden beklentimiz büyük.. O hatayı yapmamalıydın..

semihi gözü kapalı savunan arkadaşlar vardı burada..semihi eleştirdim diye forumdan uzaklaştıran arkadaşlar..genç tecrubesiz diyorsunuzda,bende umursamaz dikkatsiz ve maalesef kaabiliyetsiz olduğunu düşünüyorum ve bülent korkmazın 18-19 yaşında monaco maçlarını oynadığını hatırlatırım ..

semih galatasaray 11inde oynayamaz!! anca yedek olur baska birsey degil.. insan 1 2 hata yapar tamam eyvallah ama surekli hata yaparmi bee hicmi gelistirmedi kendisini

semihi gözü kapalı savunan arkadaşlar vardı burada..semihi eleştirdim diye forumdan uzaklaştıran arkadaşlar..genç tecrubesiz diyorsunuzda,bende umursamaz dikkatsiz ve maalesef kaabiliyetsiz olduğunu düşünüyorum ve bülent korkmazın 18-19 yaşında monaco maçlarını oynadığını hatırlatırım ..

Yaşınız buyuk benim gibi o monaco maçında 90 dk Bulent-Fofana ile adam adama oynadı o kadar. Tandem ikili defans göbeği oynamak başka bir şey. Bülent ikili oynamayı 97 sonrası öğrendi. M.Denizli döneminde Yusuf-Erhan ile oynadı. Feldkamp'ta 3lu savunma oynardı.

2.yarı 3lu stoper oynadık 3 stoperde rahat etti, pozisyon hatası yapmadılar. Türk takımları için ideal sistem 3lu savunmadır.

Bekir daha iyi stoper, net, artik cekinmeden söylerim, sezon basindan beri bekleyelim dedik ama artik elestirme zamani gelmistir, gercekleri görelim biraz!

Su an nasil anlatim cok üzgünüm, Real en fazla 1-0 haketti.

milli maçtan sonra savunmuştum ama artık arkasında durmanın alemi yok çok kötü oynadı geçen senenin üstüne koyması gerekirken bu sene üstünden aldı.

burda bu adamın potansiyeli düşük diyince herkes üstüme geldi sonunda haklı çıkmak beni üzdü, raphael varane gördük bugün ne kdar iyi oynadı üstelik 19 yaşında ama yaşla bu işlerin çok bi alakası olmadığını gördük.

semih in gelişimi bu yıl durdu, geçen yıl neyse bu yıl o kadar. geçen yıl ilk kez oynuyor diye yaptığı hatalar es geçildi ama bu seviyede kaldırmıyor. dany gibi saçma sapan riskler alıyor sezon başından beri.

ayrıca dany ile uyumlu filan değiller. ikiside benzer tarz hamle oyuncuları

Bekir daha iyi stoper, net, artik cekinmeden söylerim, sezon basindan beri bekleyelim dedik ama artik elestirme zamani gelmistir, gercekleri görelim biraz!

Su an nasil anlatim cok üzgünüm, Real en fazla 1-0 haketti.

Hakann yuhh diyorum sadece.Bekir dedin gerçekten aşk olsunn

Semih mükemmel demiyorum.Hiç hatasıda yok demiyorum.Ama el insaff.Semihin gollerde hatası var diyelim peki ondan 10 yaş büyük ebouenin hiç mi hatası yok.YEdiğimiz golleri bir daha izle istersen.BEkir olayınıda bir daha düşün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt