#27 Emmanuel Eboué - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
SON DAKİKA- Emmanuel Eboue, Antrenör lisansı alınarak genç takıma yardımcı antrenör olarak gelecek. Bu süre içerisinde Florya da kalacak ve kulübün maaşlı çalışanı olacak. Fatih Terim aracı oldu ve irtibat kuruldu.

Bize vefasizlik yapmisti eboue takimdan ayrilmiyarak bir yil yan gelip yatmisti, ama galatasaray külübü vefasini gösterip darda kalan eboueye elini uzati bize yakisanida bu olurdu

?????? SON DAKİKA - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Göztepe maçının ardından Eboue'ye yardım elini uzatacak.

Eboue, antrenör lisansı alınarak U-14 takımına yardımcı antrenör olarak alınacak. (ÖZEL)

Futbolarena

Allah yardımcısı olsun, umarım bir iş bulabilir ama bu adamdan alt yapıya hoca falan olmaz. Ayağına kum tanesi gelse 15 dakika kıvranan birisinden alt yapı hocası olmaz yani, mentör falan da olmaz, ne öğretecek bu adam? Scout olur belki Afrika'da topçu izler. Ayrıca bizden 1 sezon yatarak 2.5 milyon euro aldı zaten, yeterince yardım ettik diye düşünüyorum. Bütün parasını karısına vermesi de garip.

Hayatta herkes hata yapabilir. Söz konusu kadın olunca özellikle.

Bu adamdan antrenör egitmen falan olmaz.

Ilk olarak o ciddiyet yok adam da. Hele hele altyapida Cocuk futbolcu falan egitemez bu.

Scout görevi öneri olarak sunulmus, bu olabilir belki.

yardım eli uzatmak isteyen uzatabilir tabi ama ilk önce kendi garibanınıza el uzatın o kadar aç ve okulda sıkıntı çeken varki ülkede eboe kendi hataısının cezasını çekiyor bizdeki garibanın bir suçuda yok üstelik

Eboue için jubile maçı düzenlenmeli bence. Arsenal'la yapılsın, devre arasında. Hem maddi hem de manevi yönden yardım etmiş oluruz.

Müslüman değil diye biliyorum.

Gscimbom Mobile
olur mu renktaş dua ederdi maç önceleri denayer gibi

images

Kendisine bir sürü teklif gelmesine rağmen bizim parayı yemek daha tatlı gelmişti, zamanında transfer olsa bu durumda olmazdı hayatınız boyunca çalışsanız bu herifin bizden yatarak aldığı parayı kazamazsınız acıyacak bir durum yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Bence sacmalik olur

Bize eboue'den daha cok katkisi olan ve kötü durumda olan eski oyuncularimiz var onlara böyle bir yardim olmadi simdiye kadar

Biz futbol kulubuyuz,finansal sorunlari olan ve belkide hala gecmis dönemde bizde oynayan oyunculara borcu olan bir kulubuz,sahislar yardim etsin ama kulubun yapmasi yanlis olur

Son düzenleme:
Ahh Eboue ahh sana binlerce kez tavsiyelerde bulunmuştum.. Bu karı seni yer aklını başına al demiştim..

Kazandığı paranın büyük bir kısmını yolluyorum demiş yalan, hepsini gönderiyordu..

Karısı ve kaynanası bir olup bu çocuğun iliğini kuruttular. Arsenalde oynadığı dönemlerden beri süre gelen bir durumdur bu..

2342.jpg

Tek tabanca takılması konusunda verdiğim tavsiyelerime uysaydı şuan krallar gibi yaşıyor olurdu..

Ben kadınlardan uzaklaştığımdan beri maaşından daha fazla para biriktirir oldum. Artık her şey için çok geç..

Fifanın kararları belli konuyu casa götürse belki işler değişir ama onun avukata verecek parası bile yok.. :(
Hahahah ne güldüm :D
Çok güzel bir çalışma. Beğenerek takip ediyoruz seni.

Üst Alt