27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul (MGK)

Galatasaray Spor Kulübü Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün (27 Mart 2011) saat 10.00 da Lütfü Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Auditorium’da yapılacak.

Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın gündemi şöyle:

1. Açılış,

2. Genel Kurul Başkanlık Divanının oluşması,

3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi,

4. Sunuş konuşması,

5. Faaliyet raporunun sunulması,

6. Denetim Kurulu raporunun okunması,

7. Raporlar hakkında görüşmeler,

8. Yönetim Kurulu’nun Mali ve Yönetsel bakımdan aklanmasının ayrı ayrı görüşülerek karara bağlanması

9. Denetleme Kurulu’nun aklanmasının görüşülerek karara bağlanması,

10. Amatör spor dallarında kurulacak olan Kulüpler Birliği derneklerine katılmak hususunda Yönetim Kuruluna yetki verilmesi konusunun görüşülüp karara bağlanması,

11. Disiplin cezası alan üyelerin, başvurularının görüşülüp karara bağlanması,

12. 2011 Yılı bütçesinin görüşülmesi ve karara bağlanması,

13. Dilekler

gece 1-2'e kadar sürecegini düsünüyorum... plan altinda tutulmasi cok zor heleki bu durumdayken :D Insallah ortalik karisipta kesilmez genel kurul...

baslayali 1 saat oldu.hadi bismillah.arkadaslar saatlerinizi 1 saat öne alin,daha almadiysaniz

daha alınmıyorki bu gece yarısı alınacak bir saat ileri, sen aldıysa bence geri al tekrardan, randevun falan vardır :D

Hakkaten ya... az önce radyodan duydum Türkiyede saatler bu gece değisecekmiş.. Sınavlar nedeni ile....

Böyle bir Saçmalığı ilk defa duyuyorum.. Saatleri otomatimen değişen garibanlarda orda 1 saat sürünecek...

Bugün Polat güven falan tazelerse önümüzdeki iki sezonda yalan olur.

Bugun G.Saraylının büyüklüğünü gösterme günüdür. Bugün ya tarihi rekorları altüst eden bir rezaleti bizlere yaşatan yönetim kazanacak, yada Adnan Polat gelip geçicidir bizim aşkımız Sarı Kırmızı renkleredir diyenler kazanacak...

Bugun G.Saraylının büyüklüğünü gösterme günüdür. Bugün ya tarihi rekorları altüst eden bir rezaleti bizlere yaşatan yönetim kazanacak, yada Adnan Polat gelip geçicidir bizim aşkımız Sarı Kırmızı renkleredir diyenler kazanacak...

Valla inşallah insanlar kişisel çıkarlarından çok, camianın çıkarlarını düşünür.Bu adamların kalması demek, seneye adnan polatın yeni bir takım kurması demektir, sonradan gelen yönetimin de bunu toparlaması bir yıl alır. kafadan iki yılımız gider. çok riskli.

6800 kişi oy kullanma hakkına sahipken,bu en kötü günümüzdeki genel kurula 1300-1400 kişi katılıyorsa yazıklar olsun o 5000 kişiye.

Üst Alt