#28 Bogdan Stancu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #28 Bogdan Stancu

Çalım atamaz, top süremez, bu adamı çok izledim bogdan bir oyuncu gibi leş esprilerle donatılan yorumları daha ilk gününde çürüttü. Ki daha bu adam 1 aydır antrenman filan da yapmadı. :) İlerleyen günlerde arkanıza yaslanın ve bu adamı izleyin diyorum. :)

Oynadığı dakikalar itibariyle çok etkili buldum kendisini. Bir kere çok diri görünüyor tabi sonradan oyuna girdiğinden de olabilir. Ama adam kalitesini belli ediyor. Umarım dilediğimiz gibi çıkar.

Değinilmeyen bir özelliğinden bahsedeyim, İliç sonrası takıma gelen oyun zekası, toplu-topsuz oyunu iyi bir hucum elemanı. hareketlerinde hem sogukkanlı hem de sonrasını dusunebiliyor.

Ara paslarıda çok iyi,forvet arkası oynayabilir aslında,arda tarzı değilde Alex tarzı zaman zaman içeri giren.

Herşeyi güzelde,fiziği baya zayıf gibi geldi . Bir Baros´un fizik gücüne bakıyorum birde Stancu´nun da ,arada ciddi fark var .

Futbolcunun ayağının yere sağlam basması için kickboxcu gibi bir fiziğe sahip olması gerekmez. Jardel'i sokakta görsen futbolcu demezsin; ama sahada neler yaptığını herkes çok iyi biliyor..

Ben begendim ilk maçına rağmen.İyi bir kumaşı var belli faydalı olacak bence.Attığı paslar hızı ve kaleyi düşünmesi hoşuma gitti özellikle attığı şut kaleyi bulsa güzel bir gol atmış olacaktı

Üst Alt