#28 Franck Ribéry - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Franck Bilal Ribery !

arkadaslar bi haber verecem size,su an fransiz basininda bi skandal patlak verdi. ribery konusu "gs'dan marsilya transferi" ki ribery 500 000 euroluk çek almis ki gsdan kontratini fes etsin diye ve o kagit ortaya çikmis diyorlar. simdik marsilya ve ribery bundan agir ceza alabilermis demek istedigim dogru çikarsa gs bu durumdan hakki olan transfer parasini almis olurlar yani 10 milyon dolar .fransanin bütün gazetelerde yayinlandi ama anlamadigim türkiye'deki gazetelerde çit diye bi ses yok

bu yazıyı ligtv.com.tr'ye yorum olarak birisi yazmış. aynen kopyaladım. ne kadar doğrudur, bir şey çıkar mı bilmem ama yeni konu açma gereği duymadım doğru olup olmadığını bilmediğim için...

bu adamın transfer parasından elde edeceğimiz gelirle, 3 sene hiçbirşey yapmadan idare edebilirdilk.

Neyse saglik olsun....benim aslinda kizdigim tek bir olay var oda HAGI'nin Ribery'i o Final maçinda erkenden çikarmasiydi....yemin ederim o maçda erkenden çikmasaydi Fenere en az 7 tane atardik.....Adam o maçta döktürüyordu resmen :(

O değilde herkes Canaydın'a sövmüş bu başlık altında.Herkes olayın ''elinden kaçırma'' bölümünde.Tutup getiren,güvenen kimdi?

Neyse saglik olsun....benim aslinda kizdigim tek bir olay var oda HAGI'nin Ribery'i o Final maçinda erkenden çikarmasiydi....yemin ederim o maçda erkenden çikmasaydi Fenere en az 7 tane atardik.....Adam o maçta döktürüyordu resmen :(

Bu yüzden hagi nin teknik direktörlüğünden şüphe duyarım.Takımın en hızlı oyuncuları olan ribery ile necati çıkmıştı.Fenerbahçeliler sokağa çıkamıcaktı ama yatsın kalksın hagiye dua etsinler

O değilde herkes Canaydın'a sövmüş bu başlık altında.Herkes olayın ''elinden kaçırma'' bölümünde.Tutup getiren,güvenen kimdi?

Zaten büyük suç bölümünü orası oluşturuyo... Getirmese içimiz bu kadar yanmıcaktı...

Canaydın'ın işleri sürekli böyle herhalde.. Stad işi de arap saçına döndü.. Sadece iyi niyetli olmak yetmiyomuş demekki...

konu silinsin kalbim SIKISIYOR Ribery ismini gorunce Bayern Munih maclarini bile izlemiyorum artik o orda diye.

Valla eğer bir Galatasaraylı olarak hakkım varsa Özhan Canaydın'a dünya ahiret hakkımı helal etmiyorum bu adamın gidişinden dolayı.

Yanlış anlaşılmasın, zaten tutamazdık ama maddi külfetimizi sona erdirecek paralara satabilirdik.

bu adam nasıl kaçar bir kaç yüzbine ya :(

ne paralara satardık 2 seneye o arada o çöküşleride yaşamazdık :(

Ooooooooooooooooooooooooooooooooooffffffffffooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooofffffffffffffffffffffff

Üst Alt