29. Gün Transfer Nöbeti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

29. Gün Transfer Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 29.Gün Transfer Nöbeti

bugün en umutsuz olduğuım gün ya.(işte Haldun ÜStünel tam böyle günlerde transfer yaptı)

İyi geceler arkadaşlar. Valla buğün transfer açıklanır diye sabahtan beri burayı inatla takip ettim ancak artık pek umudum kalmadı. Bugün açıklanmadı ya artık bu hafta sonuda açıklanmaz diye düşünüyorum. İnşallah pazar akşamı açıklanacak. Yine herkes ters köşe olacak gibi bir his var içimde . Hadi hayırlısı. Sizlerede iyi nöbetler. Umarım beklediğinize değer.

evet bugün kimsede hal kalmadı zaten ben de bugün bir şey olacağını düşünmüyorum hatta yarın da gün boyu bir şey olacağını düşünmüyorum her şey pazartesi belli olacak gibi geliyor...şimdi bunu yazdıktan hemen sonra resmi site transfer açıklar üzülürüm:p

neyse iyi nöbetler herkese ben bugün yokum:D

Bugün olmaz arkadaşlar :D ama volkan gitti sonuçta transfer olucak orası kesin yanlızca sabır lazım sabır çekin bu gece :D

Buralardayım... Zaten sabah arkadaşlarla buluşmak için erkenden yola çıkıcam. :) Benden söylenmesi, Messi bu akşam bizde. :)

Ben hala bir umut Hamit'i bekliyorum.. Robben transferinden sonra belki diyorum. Ne demiş Boss; "Galatasaray'ın olduğu yerde umut bitmez.." :eek:

bu baslik hayirli ve ugurlu olsun demek geldi icimden.

Al simdi yarin transfer olmazsa bende bu isten bir sey anlamiyorum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt