Gündem - 29 ocak 2023 fenerbahçe-kasımpaşa maçı kural hatası #KadıköydeSkandalVAR - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündem 29 ocak 2023 fenerbahçe-kasımpaşa maçı kural hatası #KadıköydeSkandalVAR

Ekli dosyayı görüntüle 190014

Tam vuruş anında kalecinin atlayacağı köşe belli, oyuncu olarak o an görsen daha köşeye vurmak istersin. Bu da ikinci maddedeki clearly impact kısmı.

Az önce diğer konuda da, fenerli topçuların valenciayaya ne güzel goller attırdıklarını, oliveirayı kötüleyerek anlatıyordunuz
(Valenciaya ne güzel goller attırıyorlar, Bizim oliveria da anca golcünün kafasına şut atsın diyerek)

Clearly impact, tartışmaya mahal olmayacak şekilde etki etmek demektir
Burada kalecinin vuran oyuncuya net bir etkisi yok

Kitap bir kural koymuş sen onu nasıl yorumladın ona bakacağız dedi Erman :) hani kural neyse o idi :) altyapıyı da hazırlamışlar. Zaten şüphelenmiştim devre arasında 1 cümle dahi etmedi pozisyon ile ilgili. Havale falan mı beklediler böyle yeşil ışık :)

Bu gibi bir kaç örnek izledim. Aksi düşünüyordum ama hem bu vb ornekler hem kuralın lafzı düşünülünce kural hatası mevcut. Eğer 1 metreyi dikkatini açıkça etkileme sayacak olsaydı,direk cizgiyi terk tekrarı gerektirir demesi daha dogru olurdu kuralda. Bu camia neden böyle. Camiayi gectim bu hakemler neden bu kadar rezil. Yabanci hakem icin ciddi cabalanmali.

Haydi bunlar şimdi bunu ağır hakem hatası olarak değiştireceklerdir. Ama bu bayarslan ve alper ulusoy kaç hafta ceza alacak?
En geç bir ay sonra görev alırlar.

Neden turistik bölgelerdeki apaçi gibi are you sex seviyesinde clearly impact yazarak Türkçe tartışıyorsunuz yaf ? Hayır basit bir tanım dilimizde de karşılığı var hani, kıleğli impeakt işte.

Üst Alt