3/3 Yap Şampiyon Ol ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3/3 Yap Şampiyon Ol !

Bize rahat mac yok anlasilan
deplasmanda aldigimiz galibiyetlerin sayisi ortada zaten sen rahat mac demissin reis. karabük ve bir nebze sezon basinda osmanli deplasmani disinda öyle aman aman bir galibiyet alamadik ki osmanli bile ikinci yari zorlamisti ama beceriksizler daha fazla atamadi. kendi sahamizda ise en azindan bursa antalya gencler ve kayseriyi rahat yendik. totalde 20 galibiyetin 6'si rahat alinmis galibiyetler. Bu da anca %30luk bir oran ediyor.

Fikstürü değerlendirirsek şu 5 maçlık periyottan çok iyi çıktık

26. Hafta Galatasaray: 1 puan / Beşiktaş: 0 puan / Başakşehir: 3 puan(Fenerbahçe deplasmanı)
27. Hafta
Galatasaray: 3 puan / Beşiktaş: 1 puan / Başakşehir: 1 puan(Trabzonspor iç saha)
28. Hafta
Galatasaray: 0 puan / Beşiktaş: 0 puan / Başakşehir: 0 puan(Gençlerbirliği deplasmanı)
----------------------------------------------------------------------------
29. Hafta Galatasaray: 3 puan / Beşiktaş: 1 puan(Başakşehir iç saha)
----------------------------------------------------------------------------
30. Hafta Galatasaray: 3 puan / Beşiktaş: 3 puan / Başakşehir: 0 puan(Alanya deplasmanı)

TOPLAM(Fener dep, trabzon iç, gençler dep, alanya dep):
Galatasaray: 7 puan
Beşiktaş: 5 puan
Başakşehir: 4 puan

TOPLAM(Fener dep, trabzon iç saha, gençler dep, başak iç saha, alanya dep)
Galatasaray: 10 puan
Beşiktaş: 5 puan

@Ozan Can Kati gb ne değişik takım ya 3 takımıda yendi iç sahada ama küme düşücekler :D
Osmanlı'ya karşı 3-0 yenildiler o maçı çıkarsak iç sahada en az gol yiyen takımlar sıralamasında başakşehir'le beraber 3. sıradalardı işin ilginç yanı gençler ne kadar güçsüz olursa olsun her sene büyüklere çelme takıyorlar genelde de tek takıma değil bir çok takıma takıyorlar. Burada asıl sorgulanması gereken büyüklere karşı futbol katliamı yapan sistemle 3'er puan alırken anadolu maçlarında açık oynadığı için kaybediyorlar bu durumda eğer anadoluya karşı da büyüklere oynadığı gibi kapalı savunma yapsa şu an lig de 7-8 sırada olurlardı :D

Osmanlı'ya karşı 3-0 yenildiler o maçı çıkarsak iç sahada en az gol yiyen takımlar sıralamasında başakşehir'le beraber 3. sıradalardı işin ilginç yanı gençler ne kadar güçsüz olursa olsun her sene büyüklere çelme takıyorlar genelde de tek takıma değil bir çok takıma takıyorlar. Burada asıl sorgulanması gereken büyüklere karşı futbol katliamı yapan sistemle 3'er puan alırken anadolu maçlarında açık oynadığı için bu durumda eğer anadoluya karşı da büyüklere oynadığı gibi kapalı savunma yapsa şu an lig de 7-8 sırada olurlardı :D

Aynen işte onu diyorum bende çok garip bir takım düşmelerini istemezdim ama yeni başkanları rezil bir insan bizim maçtan sonra ki açıklamalarından sonra düşmelerini istiyorum ve çok güzel gidiyolar.

osmanlıdan aynı performansı haftayada bekliyoruz bakalım ne yapacaklar.

Aynen işte onu diyorum bende çok garip bir takım düşmelerini istemezdim ama yeni başkanları rezil bir insan bizim maçtan sonra ki açıklamalarından sonra düşmelerini istiyorum ve çok güzel gidiyolar.

osmanlıdan aynı performansı haftayada bekliyoruz bakalım ne yapacaklar.
Artık iki ankara takımı düştü diyebiliriz eğer ekstra işler yaparlarsa ayrı fakat şu saatten sonra fikstürlerine bakıyorum işleri zor ikisi de kurtaramaz

Artık iki ankara takımı düştü diyebiliriz eğer ekstra işler yaparlarsa ayrı fakat şu saatten sonra fikstürlerine bakıyorum işleri zor ikisi de kurtaramaz

Daha çok durum değişir orda ya osmanlı çıkıp akbilleri yense ben şaşırmam iyi top oynamaya başladılar ts maçındaki geri dönüşle aldıkları moral > gb maçına yansıdı şimdide gb'den aldıkları > moral akbil maçına yansıyacak.

Akhisar ve antalyanında fikstürü kolay değil alanyada var hem arada osmanlı iddaası kalmazsa son hafta akhisarı yener bir kere ordan 3 puan ekle.

Antalyanın puan 35 ama kalan 5 maçlarıda kolay değil fb'den puan almazsa işi zora girer onunda.

Hayırlı olsun... Başakşehir, Alanya dep ve Beşiktaş gibi 3 final maçını da hatasız geçtik sırada kalan 3 final maçında takımımıza güveniyorum bu iş olacak

Son 6 hafta kala başladık şimdi kaldı 2 hafta... Rakiplere bakmaya gerek yok 2/2 yapıp işi bitiriyoruz
Allahın izniyle biz şampiyon olacağız değerli renktaşım. Hesap yapa yapa hesap makinesinin pili bitti. Artık virajları geçtik, önümüzü çok rahat gördüğümüz bir yola girdik. Gaza basıp vites yükseltme vakti. Dosta düşmana korku salma vakti.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu seneki şampiyonluk cidden çok sansasyonel bizim adımıza.
Bugün biraz Aziz Yıldırım döneminin transferlerini kurcaladım. Adam en pahalı, en saldırgan transfer dönemlerini bizim sansasyonel sezonlarımızda gündemi değiştirmek için yapmış. Uefa'yı aldığımız ve yıldızları taktığımız yılların ertesi yıllar çılgın paralar harcamış. Hem en pahalı yabancı oyuncuları bu dönemlerde almış, hem de en çok talep edilen yerli oyunculara en yüksek teklifin iki katını vererek almış. Oyuncuları uçaklardan falan kaçırmış adam, o kadar hırs yapmış.

Bu sene şampiyon olursak ve Aziz yine seçilirse bu sefer kulübü batırıp Katarlılara satar bu adam.

Geriye sadece Göztepe maçı kaldı o maç hakkındaki görüşümde sabit o maçın Bornova stadında oynanması normal olacaktır eğer ki Atatürk stadında yarı yarıya oynatılırsa normal bir lig hatta şampiyonluk maçından direk bir kupa finali havası verilip iki camiayı karşı karşıya getirmeye çalışacaklardır bunu medya üzerinden yapıp iki camianın taraftarlarını da sonuna kadar germek için kullanırlar. Burada rakibi germeden normal bir maç havasından çıkarmamak da çok önemlidir saygı çerçevesi içinde İzmir'e gidilir şampiyonluk alınır ve kutlamalar Türk Telekom stadyumunda yapmamız bizim için daha iyi olacaktır.

Maç hakkındaki görüşüm de sabittir bu kulüp kadıköy'de bile şampiyonluğu ilan etti final haftalarını hatta final maçlarını bu ülkede en iyi oynayan kulüp de Galatasaray'dır. Göztepe maçında beraberliğin de bize yarıyor olması ciddi bir avantajdır fenerin kaybettiği şampiyonluklara bakarsanız fenere o dönemlerde kazanmak zorunda olduğu maçlarda beraberlikler aldılar diğer türlü fenere beraberlik yetiyor olsaydı o 3 şampiyonluğu da kaybetmeyeceklerdi. O yüzden herkes rahat olsun Göztepe'de de Poko ve Halil gibi sürekli ilk 11 oynayan en önemli 2 oyuncusu da olmayacak ve biz tam kadro olacağız bu işi bitirir İstanbul'a şampiyon döneriz sonrasında da hak ettiğimiz şampiyonluğu güzel güzel kutlarız.

Hak ettik mi ? Sonuna kadar hak ettik... İlk 3 ve sonra ki 3 maç olarak 3/3'lük 2 tane seri yaptık teknik heyete ve futbolculara teşekkür ediyorum zafer inananlarındır...

Üst Alt