#3 Ahmet Kesim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Ahmet Kesim

Cevap: #3 Ahmet Kesim

Sinan o boyuyla nasıl rakiplerine kafa vurduruyo hala anlayamıyorum. Sinan icin bence zor ama Murat, Semih ve Ahmetten birseyler cıkabilir. Cetin ve Berkin'den kesin cıkacak gibi. Bekleyip görelim.

Takım 10. ama hala servetle h.balta ile devam ediyoruz.. koy cumhuru ortaya koy ahmeti stopere. ne kaybediceksinki ?? hatta kaleye emirhanı koy arkadaş eminim 2 maçta 6 gol yemez bazıları gibi..

Çok iyi olacak tabi şans verilmesi lazım. Serdar Aziz süper falan diyorsunuz şu adamı izletmediler bize A takımda.

4 golü varmış bu sezon A2'de.Zaman zaman maçlarını izliyorum ama bu kadar ileri çıkıp tekniğini konuşturabildiğini dün gördüm henüz.

Seneye Lucas Neill ile yollar ayrılacaksa(ki ayrılmasa bile ben dışardan değil böyle kendi içimizden bi stoper yaratmayı tercih ederim)A takımda şans verilmeli.Tam Servet'in yanında oynayacak adam.Teknik ve pas yüzdesi yüksek.

Uzun zamandır takip etmiş olduğum, A2 takımındaki en beğendiğim oyunculardan biridir. Rijkaard hazırlık maçlarından bazılarında oynatmıştı sanırım. Serbest vuruşlarda ceza sahasındaki takipçiliği iyidir. Teknik olarak gelişime açık bir futbolcu ve gelecekte çok faydalı olacaktır. Seneye A takıma girmesini çok isterim açıkçası. Kendi bünyemizde yetişmiş bu çocuklara sahip çıkmamız gerekiyor. Gelecekleri çok parlak....

master lig online da 800bin euro ya kadroma kattıgım bir oyuncu kendisi.çokta memnunum defansı 70.

Üst Alt