3 Çocuğum Var, Takım Tutmaları Konusunda Yardım... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3 Çocuğum Var, Takım Tutmaları Konusunda Yardım...

Şampiyonluk ve kupa sayılarını vermek yeterli bence. En büyük sebep, daha ötesi var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun renktaş. Boşverin önemli olan sağlık. Babam Fenerbahçeli. Yıllarca beni Fenerbahçeli yapmaya çalışmış. 5-6 yaşlarımda Fenerbahçeliydim. Yani Fenerbahçe oley diye bağırırmışım sadece. Futboldan anlamıyorsun sonuçta. Ama daha ilkokul bitmeden 10 yaşımdayken Galatasaraylı oldum. Tüm aile Fenerbahçeli. Ben Galatasaraylıyım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oncelikle cok gecmis olsun kardes.
Takim konusunda en iyisi hic karismayin. Bu isler kalpten geliyor, ayarlamakla yonlendirmekle olmuyor.

Büyük takım tutacak ise çocuklar... Bakın 3 büyük denilen takım var.
İkisi şike tarihleri biri Avrupa Fatihi tarihi var. Secim sizin.
Baktın birisi şikecileri tutma kararı almış miras konusunda rahatlarsın en azından :)

Öncelikle çok büyük geçmiş olsun.Allah bir daha göstermesin.Galatasaray'ın kupalarını başarılarını anlatabilirsin,çok daha iyi bir takım olduğundan bahsedebilirsin.

Geçmiş Olsun ilk olarak.

Yabancı Sınırı geliyor.

Birisi Arsenal (sevmediğin çocuk)
Birisi ManU
Birisini de Chelsea'lı

Yap bence.

Tüm aile fanatik ise özellikle kadınlar kolay yani sonuçta çocuğu Trabzonspor'lu, Bursaspor'lu yapmaya çalışmıyorsunuz.

Her kafadan ayrı ses çıkıyorsa bu ilkokul döneminde okulda konuşulanlar ve takımların durumuna göre şekillenir.

Öncelikle Allah bağışlasın renktaş :)

Beni 3-4 yaşında Galatasaray'ın sembolü aslan diğerleri kuş aslan daha güçlü diyerek ikna etmişlerdi :asd22:

Ben de Kartalla Aslan arasında kalmıştım. (Muhabbet Kuşu ney la) Komşunun çocuklarından biri Galatasaray biri Beşiktaşlı idi. Her ne kadar Kartal uçsa da, Aslan daha çekici gelmişti. Galatasaraylı olma hikayemiz aynıymış =)

Sürekli Galatasaray belgeselleri izletin bence. Beyinlerine ister istemez işler. Onların sevecekleri tarzda Galatasaray ürünleri de alabilirsiniz aslında. Ya da ödüllendirme şeklinde.
Geçmiş olsun.

İnsanın içinde olacak yahu dayım Fenerli, küçükken şampiyon oldular bana forma vs aldı işte bizi kendi evlerinde sürekli yenmeleri bir çocuk için mest edici idi "biz sizi yendik olm" diyebilmek ancak yok yani çocukken dahi çok sakil, hiç bana gelmeyen bir durumdu. Kıssadan hisse olacağı varsa olur bence :) Ha tabii güzelleme yapmak hoş bir katkı sağlayabilir onlar 3 yıldız biz 4 yıldız şu an bir çocuk için tercih sebebi olabilir.

SM-G530F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Hangi takımı tutmaları gerektiği konusuna gelince. Yerinde olsam tercihi tamamen onlara bırakırdım. Kendileri karar versinler. Amcam mesela fanatik bir Beşiktaş taraftarıdır ama oğlu Galatasaray'lı. Rahmetli dedem ve babam Galatasaray'lı olmasına rağmen amcam da Beşiktaş'lı olmuş. Fanatik olmadıkları sürece bir sıkıntı yok. Türkiye'de yeterince var zaten, iki tane eksik kalsın. :) Neticede oyun bu, bu kadar anlam yüklemeye gerek yok.

Geçmiş olsun öncelikle. Biraz kaba gelecek ama boşver çocuklar kanseri yenmiş diyorsun hayatın tadını çıkarsınlar sende öyle.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt