#3 Cristiano Marques Gomes - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Cristiano Marques Gomes

Cevap: # Cristiano Marques Gomes

Şampiyonlar Ligi'nde 50'den fazla sahada bulunan bu tecrübe, aktif futbol yaşantısını sürdüren Avrupa'daki 5 defans oyuncusundan biri. Allianz Arena, Bernabeu, Anfield Road, Nou Camp, Old Trafford, Giuseppe Meazza gibi stadyumlarda yazı mı tura mı geleceğini paranın havada olduğu sırada tahmin etmeye çalışan bir kaptan. Geçmişine baktığımızda gerçek bir başarı hikayesi. Fakat futbolda dünün olmadığı gerçeğini de hesaba katmak gerekiyor.

webaslan.com dan alıntı

Tek ummudum istenmeyen adamların genelde iyi iş çıkarması.Riera ve Yiğit hariç.Bkz:Melo(İlk geldiği sezon),Ujfa,Necati,Umut

:ayatollah: Le Policier :ayatollah:

Bir sezon boyunca Ujfa etkisi yapacak inşallah.

Şampiyonlar Ligi'nde 50'den fazla sahada bulunan bu tecrübe, aktif futbol yaşantısını sürdüren Avrupa'daki 5 defans oyuncusundan biri. Allianz Arena, Bernabeu, Anfield Road, Nou Camp, Old Trafford, Giuseppe Meazza gibi stadyumlarda yazı mı tura mı geleceğini paranın havada olduğu sırada tahmin etmeye çalışan bir kaptan. Geçmişine baktığımızda gerçek bir başarı hikayesi. Fakat futbolda dünün olmadığı gerçeğini de hesaba katmak gerekiyor.

webaslan.com dan alıntı

Çok önemli bir detay. Dünyada bunu yapabilen oyuncu bulmak çok zor. İyi ki almışız. :005:

Eğer Ulfa şampiyonlar ligine kadro listesi verilmesine 2-3 gün kala değilde 1 ay önce sakatlanmış olsaydı Cris yerine daha genç ve daha kaliteli bir isim alınabilirdi ama ben kızmıyorum yönetime kadronun uefaya bildirilmesine saatler kala ancak Crisi alabildi.Crisle Ulfaluji hemen hemen aynı yaştalar aynı katkıyı verir inşallah.HAYIRLI OLSUN.

adam Aslan yaaa :tiphat:

largeuploa.jpg

Tekrar hosgeldin reis basarilar :)

hayırlı olsun yaş olarak beklentimizin altında ama bir sezon iyi performans gösterir umarım

Üst Alt