#3 Cristiano Marques Gomes - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Cristiano Marques Gomes

Cevap: #3 Cristiano Marques Gomes

Reyiz İstanbul'a geldi.

Hasan Şaş'dan sadece 10 ay büyükmüş. .lol.

Bence 1 sene istenilen katkıyı rahat verecektir.Yaşı falan hikaye zımba gibi adam.

Benim beklentim hızlı bir stoperdi olmadı.

Cris'i zamanında çok beğenirdimhatta favori stoperlerim arasındaydı fakat son iki yılki performansı çok düştü bu yüzden her adamdan umutlu olan ben nedense bu adamdan umutlu olamıyorum, umarım yanıltırsın beni hoşgeldin..

İlk basta cok sinirlendim ama sakin kafayla düşününce faydalı olabilcegini hatta bölesinin daha hayırlı olduguna kendimi inandırdım umarım sende beni haklı cıkartırsın dayı Allah utandırmasın Allahtan herifin sacı sakalı yok:eek:

CL tecrübesi bizim icin avantaj. Yasi itibariyle bazi dezavantajlari da Dany´nin sürati ve enerjisi kapatabilir. Sadece bu ikilinin uyum saglayacagini düsünüyorum nedense. Ama ben Terim´i taniyorsam, Semih´i kesmez. Türk ve genc oldugu icin. Önünü kapatmaz. Ama Cris Semih ikilisinin o kadar basarili olacagini sanmiyorum. Bu benim sahsi fikrim. Insallah yanilirim.

CL tecrübesi bizim icin avantaj. Yasi itibariyle bazi dezavantajlari da Dany´nin sürati ve enerjisi kapatabilir. Sadece bu ikilinin uyum saglayacagini düsünüyorum nedense. Ama ben Terim´i taniyorsam, Semih´i kesmez. Türk ve genc oldugu icin. Önünü kapatmaz. Ama Cris Semih ikilisinin o kadar basarili olacagini sanmiyorum. Bu benim sahsi fikrim. Insallah yanilirim.

Aynı şeyi düşünüyorum.. Dany-Cris ikilisini mutlaka denemeliyiz, tutarsa çok dengeli bi stoper ikilisi olur, ama Fatih Hoca 'nın Semihi kesiceğine bende hiç ihtimal vermiyorum.. :eek: Bari Semih toparlasada geçen yılki formunu yakalasa...

Aynı şeyi düşünüyorum.. Dany-Cris ikilisini mutlaka denemeliyiz, tutarsa çok dengeli bi stoper ikilisi olur, ama Fatih Hoca 'nın Semihi kesiceğine bende hiç ihtimal vermiyorum.. :eek: Bari Semih toparlasada geçen yılki formunu yakalasa...

Melo'nun tam formda olmaması etkiliyor savunmayı buna dikkat edin derim ben. Melo %100 olursa siz görün. :ka21:

Melo'nun tam formda olmaması etkiliyor savunmayı buna dikkat edin derim ben. Melo %100 olursa siz görün. :ka21:

Son Bursa maçında geriye bir kaç defa adam kaçırmasınada şahit oldum ama renkdaş... Bu Semihten geçtiğimiz sezon görmeye pek alışık olmadığımız hatalardı.. Ujfa' dan sonra Dany ile oynaması, pek alışamaması da etkili olmuş olabilir belki bilmiyorum... Ama dediğinde doğru henüz Meloda yüzde yüz değil, onun daha iyi form tutmasıyla savunma oyuncularıda daha rahatlıyacaktır tabii..

Melo , Hamit , Selçuk tam anlamıyla bir kendine gelsin , o zaman Cris ve Semih oynasa sorun olmaz renktaşlar , Cris istediği kadar yavaş olsun , hızlı oyuncuyu Semih markaja alır , olmadı zaten Melo çok geliyor yardıma oda yardımcı olur. :)

Ujfaluji reyizde de nos yoktu zaten. Onun gibi şaşırtacak herkesi Cris de. Buna ben de dahilim.

Galatasaray'daki kel adam tanımı güzel olmuş, çoğu yerde kullanması nasip olur umarım. bkz: - fenere golü kim attı? + Galatasaray'daki kel adam

Bundan 5 sene önceki cris favorimdi. Ama gerçekten çok düşüş yaşadı. Bi ara futbolu bırakmıştır diyordum hatta. Olumsuz bakıyorum bu transfere bakmaktada haklıyım toure gibi kjaer,rolando gibi net adamlar varken crisi aldık. Dün sinirden nöbette baya salladım açıkcası. Keşke başarılı olsun bana kapak takmasınada bu laflarımı yedirmesinede razıyım yeter ki başarılı olsun. Her ne kadar istemesemde o formayı giyecek artık bizede desteklemek düşer.

Hoşgeldin cris..

Savunmada sıkıntı yaşamamızın sebebini Melo'nun daha tam hazır olmamasına bağlıyorum geçen sezon Melo defansa çok yardım etti bir çok atağı olgunlaşmadan kesti Semih ve Ujfa'yı rahatlattı Melo form tutsun yine aynısı olacaktır , Semih ve Cris iyi bir ikili olurlar inşallah , Cris'e güveniyorum tecrübesiyle ve geriden oyunu iyi kurmasıyla iyi işler yapacaktır.

crisyeni3_0ZXPU.jpg

Beğenmediğim tek transfer diyebilirim. Tamam ters zamanda transfer edilmek durumunda kalındı, transfer dönemi bitmek üzereydi, ücret konuları sıkıntı yaratabilirdi.... Ama kendi sundukları alternatiflerin ardından böyle bir isim olmamalıydı. Adamın tecrübesine diyecek lafım yok... Lakin, takıma alışma sürecini geçtim bu tempoya ayak uydurabilecek mi? Umarım bizi yanıltır, bizde alkışlarız...Gelecek için görünen o ki önümüzdeki yıl 4 yabancıyla yollar ayrılacak....

Beğenmediğim tek transfer diyebilirim. Tamam ters zamanda transfer edilmek durumunda kalındı, transfer dönemi bitmek üzereydi, ücret konuları sıkıntı yaratabilirdi.... Ama kendi sundukları alternatiflerin ardından böyle bir isim olmamalıydı. Adamın tecrübesine diyecek lafım yok... Lakin, takıma alışma sürecini geçtim bu tempoya ayak uydurabilecek mi? Umarım bizi yanıltır, bizde alkışlarız...Gelecek için görünen o ki önümüzdeki yıl 4 yabancıyla yollar ayrılacak....

4 yabancı derken hocam ? Cris , Ujfa ?

Endişem önde oynamayı seven bir Galatasaray için hantal kalıp kalmayacağı...

Gerçi şimdi lig ve Avrupa olarak da düşünmeliyiz. Avrupa'da ligdeki gibi oynayacağımızı düşünmüyorum,daha kontrollü oluruz fakat Cluj ve Braga maçlarında defans açık verecek gibi geliyor bana. Onlara karşı daha önde oyun kuracağız,bu noktada defansın hantal olmaması gerekiyor. Cris-Semih bana göre ağır olur.Nasıl bir kombinasyon düşünecek hoca bakalım...

Üst Alt