#3 Felipe Melo - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam şu an besiktasin her şeyi olan atiba'dan 6 ay küçük ama adamı hamza ve yerli ekurileri yollattiginda 2015 sonunda millet yaşlı iyi ki gitti diye seviniyordu fener medyasının gazına gelip.Rahat 3 yıl daha oynardı.

Gittiğinde sıradan bir adam gitmiş gibi davrandı herkes.Halbuki adam son sezonu olan 2014-15 sezonunda fitik gibi bir sakatlıktan 1 ayda dönüp son 6 hafta takımı şampiyon yapmıştı ama o sezon bile hakkı tam verilmedi.

O varken 12 fener derbisi ve 10 bjk derbisi olmak üzere 22 derbiye çıkmışız ve sadece 3 kere yenilmisiz.Adam tam bir psikoloji ustunluktu.

Son sezonunda o da 1 ayda atlattığı fitik dışında sakatlanmadi,mental olarak çok güçlüydü ve tam bir iki yönlü oyuncuydu.

Bu adamı çok rahat 3 yıl daha kullanabilirdik ama hem yerli sevici hamza,hem fener medyası hem de o dönem burak,selçuk gibi yerlileri övmekle meşgul taraftar grubu yüzünden erken kaybettik.

Gs tarihinindeki en iyi 5 yabancıdan biridir helal olsun sana melo...

katılıyorum, ne denli büyük bi oyuncuyu kaybettiğimizi millet çok geç anladı. O varken sanki her şey sıradan gibiydi, o gidince kel göründü. ben tartışmasız söylüyorum Galatasaray formasıyla izlediğim en iyi futbolcuydu.

images

büyük basari, palmeirasin sampiyon olmasi.
sao paulo, santos, botafogo gibi köklü rakipler arasindan, ama bu bir sürpriz degil, felipe melon takimindaysa gerek saha icinde gerekse saha disinda o sampiyonluk kacinilmaz olur her daim.

Hırs ve agresifliği üzerinden oyunu değerlendirildi, kalitesi arka planda kaldı. Melo gibi 50 metreye ters top atan, duran toplarda savunmaya gelip takımın boyunu uzatan oyuncuyu para verip alamazsın. Sıkıntılı tip olmasa yolu buralara düşmezdi zaten.

Üst Alt