3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN ! - Sayfa 242 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN !

Cevap: 3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN ÖZDİNÇ !

Tebrikler Uğurcan.Diğer arkadaşların da emeği vardı yeni turnuvada denerler şanslarını şimdiden iyi şanslar.:)

etoo ananı avradını gelmişini geçmişini yedi ceddini tüm sülaleni senin 3 maçta bizde 1 gol attın gittin orda 3 maçta 4 gol şerefsiz bizde yattın tabi paaraları cukkaladın çakal

Tevez'i takas yapmayan UMTSZR'e selamlarımı yolluyorum.

Mert reise saygılar :tiphat: Video sonuna öldüm :asd:

etoo ananı avradını gelmişini geçmişini yedi ceddini tüm sülaleni senin 3 maçta bizde 1 gol attın gittin orda 3 maçta 4 gol şerefsiz bizde yattın tabi paaraları cukkaladın çakal

benim sözleşmeli oyuncuma, hatta en değerli oyuncularımdan Eto'o ya böyle diyemezsin squirtle, benzer kadroyu daha gruptan çıkaramadın kalkıp gol kralıma laf atıyorsun, adam gibi oynatsaydın ! :mymeka: :p

Final maçından kareler ;

article-1347417-0CA8A4C5000005DC-586_634x495.jpg

TEVEZ1.jpg

steven_gerrard_real_madrid_4_0.jpg

neyse artık bitmiş bir turnuvanın arkasından yapacak birşeyimiz yok umarım gelecek turnuva güzel paylaşımlar yaparız ;)

Uğurcan tebrik ederim, gol kralı tevezi torresle takas yapan ortağıma sesleniyorum... :)

Altını oydu kardeş ayağını kaydırdı resmen.Elimden geleni yaptım ama bozdu takasları hep ;)

Hem Ribery'i hem de sonrasında Tevez'i alıyorum Onur eğer sen işin içine çomak sokup Arteta'yı falan önermeseydin. İlk turdaki takaslarımı gördünüz, Guti-Bale kafa kafaya takas bile yaptım ama NERDE ÇOKLUK ORDA ......

Neyse Namık'la ikinci turnuvaya damgamızı vuracağız, şimdiden görüşmelerde bulunuyoruz belli kişilerle. ;)

Turnuva başından beri Uğurcan'ı destekliyordum, kardeş takımım belledim. Uğurcan'a gönderdiğim her adam gol attı, onun da bana gönderdiği adam takımın ilk ve tek golünü attı. Kardeşim şampiyon olduğu için çok mutlu ve gururluyuz. Helal olsun 6'da 6. İyi kapak olmuş kendini daha gruplarda şampiyon ilan edenlere ;););)

Hem Ribery'i hem de sonrasında Tevez'i alıyorum Onur eğer sen işin içine çomak sokup Arteta'yı falan önermeseydin. İlk turdaki takaslarımı gördünüz, Guti-Bale kafa kafaya takas bile yaptım ama NERDE ÇOKLUK ORDA ......

Neyse Namık'la ikinci turnuvaya damgamızı vuracağız, şimdiden görüşmelerde bulunuyoruz belli kişilerle. ;)

Turnuva başından beri Uğurcan'ı destekliyordum, kardeş takımım belledim. Uğurcan'a gönderdiğim her adam gol attı, onun da bana gönderdiği adam takımın ilk ve tek golünü attı. Kardeşim şampiyon olduğu için çok mutlu ve gururluyuz. Helal olsun 6'da 6. İyi kapak olmuş kendini daha gruplarda şampiyon ilan edenlere ;););)

Öyle bi teklifim olmadı ispatla kardeş.

Tevez-Robben takasını ayarlamıştım;);););)

Senin yüzünden koca takım battı.Takas felan yapamadık.;););)

Bu adamı yanınıza yaklaştırmayın beyler;););)

Üst Alt