3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN !

Cevap: 3.GSCimbom Football Manager | Önerileriniz

Herkes istediği takımı almış. Ben Barcelona'yı istiyorum mesela olabilir mi yani. Neye göre tercih yapıcaz. Ulan çom cahilim bu konuda

Emre Melezoglan'i almam lazim takima, diger takim oyuncularini falan ayartir o kendisi.

:p

Katılanları ilk mesaja yazdım.Umutcan abini unutmadım rahat ol :D

@Rıza hocam ben sana ve yeni katılacaklara bir özet geçeyim.%90 format şu şekilde.32 kişi olacak.Dünya kupası formatı.Transfermarkt.com diye bir site var orada oyuncu fiyatları var.Herkese 100.000.000 bütçe vereceğiz ve bu bütçeyi aşmadan ilk 11 kuracaksınız.Bir oyuncuyu en fazla bir kişi alabilir.Oyuncu güçleri pesstatsdatabase.coma göre ayarlı bakabilirsin ordan.Ayrıca 1.mesajda verdiğim kanal linkinden maç yayınları yapılacak.Maçlar futbol simulasyon oyununda simule edilecek.Siz sadece kadro kurun gerisi bende.Bir programa veya oyuna gerek yok.

Beyler ciddi diyorum Adnan Sezginden akıl almak istiyorum TEL numarasını bilen var mı :p

1 oyuncuyu bi kisi alabilicekse , nasil oluyor o hocam , kim birinci yazarsa mi orasani anlayamadim ??

@Kemal yazdım seni de.

Beyler katılımı bugün tamamlarsak kadroları almaya bugün başlayabiliriz.Yarın da test yayını falan son rötüşlar.Ertesi gün grupları belirleriz ve turnuvamız başlar :D

Katılanları ilk mesaja yazdım.Umutcan abini unutmadım rahat ol :D

@Rıza hocam ben sana ve yeni katılacaklara bir özet geçeyim.%90 format şu şekilde.32 kişi olacak.Dünya kupası formatı.Transfermarkt.com diye bir site var orada oyuncu fiyatları var.Herkese 100.000.000 bütçe vereceğiz ve bu bütçeyi aşmadan ilk 11 kuracaksınız.Bir oyuncuyu en fazla bir kişi alabilir.Oyuncu güçleri pesstatsdatabase.coma göre ayarlı bakabilirsin ordan.Ayrıca 1.mesajda verdiğim kanal linkinden maç yayınları yapılacak.Maçlar futbol simulasyon oyununda simule edilecek.Siz sadece kadro kurun gerisi bende.Bir programa veya oyuna gerek yok.

biz maç esnasında oyuna müdahale edemeyeceksek bunun neresi managerlik bnce bildiğimiz fm formatında yapalım..

@Uğurcan 32 kişi bulduktan sonra kadroları almaya başlarız.

@Nuray aynen dediğin gibi.İlk kapan alır.

@Anıl aslında doğru.Ama oyun içinde def taktik of taktik falan var.Ben sorarım maç öncesi burada olursanız ona göre şekillendiririm.

Beyler katılım bitsin rezerve de edin,imza töreni de düzenleyin ama şimdi olmaz :D

Peki buarada onerim var biraz zor olabilir yapmasi fakat ben yaparim bunu kendi kendime PES'de takilirken :) . Simdi soyle yapabiliriz bolgelere gore en iyi oyunculari bir havuzda toplariz . Havuzlarda kura cekeriz secim haklari icin . Atiroyum ilk havuzda Kaleciler olur . Kac kisi varsa yedegiyle birlikte takimda iki kaleci olacagi icin atiyorum 16 kisi var havuzda 32 en iyi kaleci olur . Ilk sirayi ceken Casillas'i alir

son sirayi ceken Reina'yi alir daha sonra yedekler icin siralama ters gider . Aslinda cok zevkli olur ama ugrasmali olur . Takim kaliteleri yuksek olur kura olacagi icin ortalama dengeli olur . Benim onerim bu israrli bir sekilde oneriyorum ama dedigim gibi ugrasmali biraz :) .

not: Arzu halinde sonra herkes taktigine gore arasinda takas yapar felan .

Üst Alt