#3 Patrick van Aanholt - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben bu herifi sevmiyorum. Bana her haliyle ikinci bir Babel vakasını anımsatıyor.

Bahsedildiği gibi jyi falan olduğunu da kesinlikle düşünmüyorum. Son zamanlarda EPL'den bize gelen adamlar fizik kondisyon olarak fark yaratıyordu Eboue Elmander gibi, bu dümbelek kafa ise fazlasıyla bitik durumda.

Önümüzdeki 3 senede bu herif daha çok başımızı ağrıtacak bence maalesef.

Babel gibi ;

İmza parası almadı,
2,5 Milyon almıyor,
Temposuz değil,
Yatmaya gelmememiş,
Oyun içinde kaybolmuyor,
Sorumluluk alıyor,
Topları basıp öldürmüyor,
Sosyal medyaya düşkün değil,
Taraftara göndermeli tweet atmıyor,
Belli ki ağır başlı biri.

Hala neden Babel ile mukayese ediliyor anlamış değilim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Babel gibi ;

İmza parası almadı,
2,5 Milyon almıyor,
Temposuz değil,
Yatmaya gelmememiş,
Oyun içinde kaybolmuyor,
Sorumluluk alıyor,
Topları basıp öldürmüyor,
Sosyal medyaya düşkün değil,
Taraftara göndermeli tweet atmıyor,
Belli ki ağır başlı biri.

Hala neden Babel ile mukayese ediliyor anlamış değilim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Babel gibi laubali olduğu için.

Çok yetenekli bir oyuncu ama bir an çok iyi bir hareket yapıyor sonrasında tam tersini yapıyor. Mesela her maç hücumda basit bir top kaybı yapıp rakibi kontraya çıkarıyor, daha disiplinli oynasa bunları yapmayacaktır.

Surinamlılarda bu konuda gereğinden fazla soğukkanlılık var bence bu artık laubalilik noktasına geliyor.

Yetersiz veya yeteneksiz değil kesinlikle ama konsantrasyon kayıplarını minimuma indirmeli, kendisinin saha içi rolü de önemli bir rol o yüzden hata kaldırmıyor pek.

Zaten genel korku da seneye veya ondan sonraki sene daha sert düşüş yaşaması, bu da kurun durumuna göre ciddi maliyet demek olur bizim için. Bence de sözleşmesinden çıkıp düşük maaşlı potansiyelli bir oyuncu almak daha makul olabilir.

Bunun yerine Bradley Lockoyu alalım. Psg maçında kendisini izleyip beğenmiştim. Zaten iki yarım maç oynanmış. 500k euroya alırız bir boey çıkabilir içinden

İlk geldiği noktayla şu an ki arasında inanılmaz fark tek kelimeyle felaket ne savunma yapıyor ne hücum yapıyor sene sonu şimdiden sol bek aramaya başlamak lazım haftada 1 maçı zar zor kaldıran adamdan bir şey beklememek lazım emeklilik döneminin başında gibi gözüküyor.

Bu adamdan cacık olmaz gibi duruyor. Ama terimi tanıyorsak bu adamla devam eder. Bu ülkede bir şeyin düzelmesi için defalarca aynı olay tekrarlanmalı. Bırakın bu elemanın kötü oynamasını arka arkaya beş maç falan kendi kalesine gol atmalı ki takımdan gönderilsin. Halbuki bunla olmaz deyip devre arası gönderilse ne olur?

PvA zaten alındığı zaman da doğru profil değildi, tamam EPL topçusu EPL topçusu diyoruz da EPL 'de öyle aman aman bir performansı yoktu, haydi bunu geçtim Euro 2020 'de ortaya koyduğu oyuna baksak resmen Hollanda milli takımının zayıf haklasıydı, şu ortaya koyduğu oyundan +-1 farkı bile yoktu Euro 2020 'de aynı böyleydi

31 yaşında PvA 'a 1.9 mil.€ maaş ile 3 yıllık sözleşme vermek çok yanlıştı bence yönetimin bu sene attığı boşa giden tek kurşun da PvA oldu bence. Bunun yerine zaten takımı baştan aşağı gençlerden kurgularken bir riske daha girip yeni bir Boey macerasına gidilebilirdi gibi geliyor bana. Takımda herkes genç olamaz tecrübeli oyuncular da lazım diyenler oluyor da tecrübeli diye sahaya giren Babel'in Feghouli'nin PvA'un filan ne halt ettiğini de görüyoruz

Muslera haricinde mümkünse 20-26 yaş arası 10 tane oyuncuyla sahaya çıkalım, en azından gelecek adına birlikte oynama alışkanlığı olan, oynadıkça piyasası gelişen ve maddi getirisi olan oyuncularla sahaya çıkıyoruz deriz

PvA zaten alındığı zaman da doğru profil değildi, tamam EPL topçusu EPL topçusu diyoruz da EPL 'de öyle aman aman bir performansı yoktu, haydi bunu geçtim Euro 2020 'de ortaya koyduğu oyuna baksak resmen Hollanda milli takımının zayıf haklasıydı, şu ortaya koyduğu oyundan +-1 farkı bile yoktu Euro 2020 'de aynı böyleydi

31 yaşında PvA 'a 1.9 mil.€ maaş ile 3 yıllık sözleşme vermek çok yanlıştı bence yönetimin bu sene attığı boşa giden tek kurşun da PvA oldu bence. Bunun yerine zaten takımı baştan aşağı gençlerden kurgularken bir riske daha girip yeni bir Boey macerasına gidilebilirdi gibi geliyor bana. Takımda herkes genç olamaz tecrübeli oyuncular da lazım diyenler oluyor da tecrübeli diye sahaya giren Babel'in Feghouli'nin PvA'un filan ne halt ettiğini de görüyoruz

Muslera haricinde mümkünse 20-26 yaş arası 10 tane oyuncuyla sahaya çıkalım, en azından gelecek adına birlikte oynama alışkanlığı olan, oynadıkça piyasası gelişen ve maddi getirisi olan oyuncularla sahaya çıkıyoruz deriz
Alioski, Aanholt ve bonservisi elinde olan bir sol bek daha vardi, simdi hatirlayamadim. Ücünden birini alalim, oraya para harcamayalim diye düsündüler muhtemelen. Takima abilik yapsin diye tecrübeli bir bek olarak alindi. Yetenekli ve zeki ama biraz tembel bir oyuncu bazen. Bugün 2 kez sag beke gelip o bölgeyi Yedlin'le birlikte kapatmaya calisti. Ben verim alacagimizi düsünüyorum ama 3 seneyi zor görür. Seneye devre arasinda sol bek istenir en gec.

Alioski, Aanholt ve bonservisi elinde olan bir sol bek daha vardi, simdi hatirlayamadim. Ücünden birini alalim, oraya para harcamayalim diye düsündüler muhtemelen. Takima abilik yapsin diye tecrübeli bir bek olarak alindi. Yetenekli ve zeki ama biraz tembel bir oyuncu bazen. Bugün 2 kez sag beke gelip o bölgeyi Yedlin'le birlikte kapatmaya calisti. Ben verim alacagimizi düsünüyorum ama 3 seneyi zor görür. Seneye devre arasinda sol bek istenir en gec.
Ya bir de bunda Fatih Terim 'in oynatmaya çalıştığı oyunun da etkisi büyük Saracchi 'nin sürekli sakatlanması Boey 'in 2 defa adele sakatlığı yaşaması filan normal değil

Saracchi 'nin hatırlıyorum sakatlanmadan önce önünde Arda yanında Marcao 'nun top kullanma becerisi sayesinde tamamen Saracchi'yi yarış atı gibi önlü arkalı maç boyu koşturuyorduk çok çok ekstra sanki güç küresi yutmuş gibi mücadele ettiriyorduk, bugün Boey için de aynısı geçerli gereğinden fazla mücadele ettirip resmen sakatlığa davetiye çıkardık

Resmen dörtlü defans oynamamıza rağmen o kulvarı boylu boyunca bek oyuncularına kullandırıyor Fatih Terim, hani üçlü defans oynayan takımlarda bile bek oyuncularına bu kadar yük binmiyordur. Şu oyunu oynamaya çalışıyorken bir tarafta Boey varsa diğer tarafa da şu Spartak Moskova 'da ki Ayrton gibi bir adam alıp birer tane de aynı bu kalitede doğrudan bu adamların yerine oynayabilecek ekstradan bek oyuncularımız olması lazım yoksa daha böyle çok bek oyuncularımız adele sakatlığı yaşar Yedlin'i Ömer'i izlemeye devam ederiz

Berbat bir herif.

Buna Babel kılıklı diyordum da laubalilik konusunda Babel'den de beter. Nerden bulaştık şuna. 3 sene bunun saçmalıklarını çekeceğiz şimdi bir de.

Üst Alt