#3 Patrick van Aanholt - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3-5-2 icin ideal bir kanat. 4lu savunmada defansif gorevlerini genellikle onemsemiyo. Buyuk maclarda madara olmuyo yalniz savunmada. Buyuk maclardaki gibi standardi olsa ideal bek ama belliki konsantre sorunu oluyo.

1067
2021-2022 sezonunda gol yapılamayan bazı pasları.
muhtemelen sezon sonu italya yolunu tutacak sol bekimiz.
21 Nisan 2022 10:23 · gurrpegi

gurtpegi gidior dio

1067

gurtpegi gidior dio
Kolpadır heis 31-32 yaşındaki 1.8 milyon maaşlı adamı kime satacağız yav kimse vermez bizim kadar maaş.

Sezon içinde Lazio istiyor diyorlardı. Serie A'da oynamak istiyorsa daha azına gidebilir. Fernando da giderken 32 yaşındaydı, maaşından fedakarlık ederek gitti. Çok absürt bir maaş da değil bence.
Satma gibi bir seçeneğimiz olursa göndermeliyiz bence de zaten 32 yaşındaki birinden gelecek bonservise kimse hayır demez zaten. Ama ben açıkçası kimsenin isteyeceğini düşünmüyorum yaşından dolayı 32 yaş bir bek oyuncusu için fazla bence avrupa standartına bakıldığında.

1067

gurtpegi gidior dio
5-6 oyuncuya teklifler geliyor satisi yapilsa kasaya en az 50M girer demis gurrpegi Belmas basliginda.

Bayagi hareketli gececek muhtemelen bu dönem reyz. Sil bastan takim kuracak kel.

1067

gurtpegi gidior dio
Hücumdaki etkinliğini beğeniyorum, özellikle ikiye bir oyunları takıma en iyi yapabilen oyuncu olabilir hatta sezon içinde Kerem, Marcao ve Nelsson üçlüsünden sonra en istikrarlı oyuncumuz bile olabilr ama öyle bir defansif zaafiyet oluşturuyor ki Fenerbahçe maçı mesela son yıllarda herhangi bir derbide gördüğüm en kötü defansif performansı olan bek oyuncusu olabilir

Özellikle Torrent in ona biçtiği rol ile birlikte işin defansif tarafında devasa bir zafiyet haline geldi PvA. O yüzden iyi bir satış söz konusu olduğuna oturup üzülmem. Mesela aynı şeyler Cicaldau için de geçerli iyi bir oyuncu özellikle ilk geldiği dönemde çok daha kendinden emindi ama varlığı topa sahip olduğumuzda, set hücumlarında etkisiz eleman olmaktan da öteye geçti bile isteye saklıyor kendini top almamak için

Hepimiz Marcao ve Kerem in satışlarını konuşuyoruz da Morutan, Cicaldau, Ozornwafor, PvA gibi oyuncuları ne kadar pazarlayabileceğiz o önemli olan

Bu adamın bek oynadigina emin miyiz? Bildiğin sol açık/sol kanat forvet gibi oynuyor.

Bu arada şu 4-2 ya da 3-1 kontralarin içine s.çması yok mu, her dönüşünde ciddi pozisyon yiyoruz. Öldürüyor beni.

Üst Alt