#3 Uğur Uçar - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Uğur Uçar

Cevap: #3 Uğur Uçar

oha neden ? hirsli oynadi, göster bitane bizim takimda hirsli ve mücadele eden bir oyuncuyu ? hele Galatasaray su haldeyken, kim tekme atmis, filan önemli degil, herkesten yedik ondan önce.

ne desin, Artik Galatasarayli bir futbolcu degil, üzülsün mü ? Cidden diyim, görmedim nasil sevindigini, el kol hareketi yaptiysa, ayni Bülent Korkmaz gibi ozaman vallahi utansin bana göre de. Ama tek asirica sevindiyse, onun bilecegi sey.

Bir gercek de var, takimda okadar kisi gitmeliyken Emre G, Uguru, Keita yi ve Topali yolladik. Ilginc, bana göre ilk baskta cok degisik isimler geliyordu, galiba bende ozaman nefret duyabilridim su takimdan.

Yanlis kisiler gitti diye, yanslis lar kaldi diye, bu takim da zaten bu halde.

Benim hala en sevdiğim futbolculardan birisi olmaya devam edecek.

Yaptığı hatalı olabilir, zaten özür diledi.

Herkes işine geldiği gibi konuşuyor. Servet Çetin, eski takım arkadaşı Semih'in nerdeyse ayağını eline verince "yürü be Servet" dedi. Kimse "ne kadar yaptığı yanlış" diye yorum da bulunmadı. Uğur Uçar, Federasyon'un bize attığı en büyük kazıklardan birisidir maalesef.

Yürüyedur aslanım.

Uğur Uçar'ın menajeri : ''Uğur'a şike ve teşvik teklif edildi.Ancak o aile ve yetiştiğim kulüpten aldığım terbiyeye ters diyerek reddetti.''

Twitter

"Uğur her şeyiyle Galatasaray'ın evladıdır." dediğim zamanlarda bana saydıran adamlar bir adım öne çıkabilir mi? :coffee:

Helal olsun aldığın paralar sonuna kadar helal olsun aslanım benim..Bazı K'lar takımın kadrosunu verip üstüne taktik bile verirken sen yaptıklarınla harbi adamsın..(!)

Kardeşim, ardaya yaptığın sert hareketten sonra sana küfrettim hakkını helal et,kimin gerçek Galatasaraylı olduğunu zaman gösterdi,o koca kafa için sana yaptığımız tüm haksızlıklar için bizi affet...

bu çocuk var bu çocuk buna çok yazık ettiler. sakatlandı diye gönderdiler. gerekirse 1 sene oynamasa da böyle bir oyuncu bırakılmamalıydı. hala kendisine sempatim vardır sonuçta zamanında az coşmadık kendisiyle ve hala bizim uğur uçarımız gibi geliyor bana. bir gün yine gelecek ümidiyle bekliyorum...

GS terbiyesinden gecmis bir kardesimiz. eboue ve sabri var maalesef gerek yok kendisine , 3 sag bek fazla olur yeni takiminda basarilar dilerim.

Üst Alt