30.gün Transfer Nöbeti | Son 24 Saat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

30.gün Transfer Nöbeti | Son 24 Saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Yıldırım

bu fenerliler çok ezikler yaa bi kere adamlar brezilaynın sol bekini alıp sol açık oynatıolar burdan bile ne kadar küçük ve görgüsüz oldukları ortada:D adamlar kazımla keitayı kıyaslıyorlar elanoya laf atıyorlar ama içleri nasıl parçalanıyor biz 4-5 attıkça bi yerleri atmaya başladı yusuf yusuf..avunacak şey arıyorlar

bu fenerliler çok ezikler yaa bi kere adamlar brezilaynın sol bekini alıp sol açık oynatıolar burdan bile ne kadar küçük ve görgüsüz oldukları ortada:D adamlar kazımla keitayı kıyaslıyorlar elanoya laf atıyorlar ama içleri nasıl parçalanıyor biz 4-5 attıkça bi yerleri atmaya başladı yusuf yusuf..avunacak şey arıyorlar

aynen, 4-5 atınca zayıf takım diyorlar

ben de diyorum sizin oynadığınız takımlar daha zayıf susuyorlar sonra

Biliyorum, Sercanla ilgisi yokda. bir anlatiyim dedim

Galatasarayin unutulmaz maclar cd'si var. izledikce tuylerim diken diken oluyor vallah. o günler geri dønsun biran ønce.

aynen, 4-5 atınca zayıf takım diyorlar

ben de diyorum sizin oynadığınız takımlar daha zayıf susuyorlar sonra

aynen yaa biz iyi gittikçe daha bir:dogrun:leştiler nese zaten susacaklar onların yapacağı tek şey ligde anadolu takımlarını yenmek bizim hedefimiz avrupa..ligde şampiyonluk zaten böle küçük çaplı takım olabiilir mi yaa 3 yıl ligde şampiyonluk:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt