30 Oyuncu Gönderilmeli, 10-13 Oyuncu Alınmalı (17/18) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

30 Oyuncu Gönderilmeli, 10-13 Oyuncu Alınmalı (17/18)

Erzurum'u bile yenemeyen kadronun Galatasaray'da işi yok.

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

R4Axp_s-200x150.gif

Out

Poldi
Eray
Sabri
Hakan
Semih
Chedjou
Cavanda
Josue
Hamit
Salih
Jem
Endogan
Kolbeiin

Bochetti
Dede
Valencia
Aogo

Leiva
Andre Castro

Emre Kilinc
Irfan Can Kahveci
Ekici

Ntep
Tosic/Caliguri/Narsingh

Berainho

hepsi (irfan haric) bonservizsiz. Alayini alin

Muslera
Ahmet
Serdar
Semih
Linnes
Carole
Bruma
Garry
Eren

Dışında (gençleri saymıyorum Gökay ve Birhan gibi... Kadroda alt yapı zorunluluğu var zaten) hepsini yollayacaksin... Şu saydığım isimlerinde çoğu anca yedek olur...

Bunların yanına

1 yedek kaleci
1 as sağ bek
1 lider stoper +1.90m
1 hızlı oyun kurabilen stoper
1 as solbek
4 tane ciğersiz dikine giden, top çalan felan orta saha
2 açık
3 tane forvet

Lagzim bu takima

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Son düzenleme:
Muslera
Ahmet
Serdar
Semih
Linnes
Carole
Bruma
Garry
Eren

Dışında (gençleri saymıyorum Gökay ve Birhan gibi... Kadroda alt yapı zorunluluğu var zaten) hepsini yollayacaksin... Şu saydığım isimlerinde çoğu anca yedek olur...

Bunların yanına

1 yedek kaleci
1 as sağ bek
1 lider stoper +1.90m
1 hızlı oyun kurabilen stoper
1 as solbek
4 tane ciğersiz dikine giden, top çalan felan orta saha
2 açık
3 tane forvet

Lagzim bu takima

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk
Carole da gitsin boyle oynayacaksa takimda yeri yok ha sabri ha carole sadece milliyetleri farkli iki rezil bek,Semih te gitmeli de alt yapi zorunlulugu icin yerine adam koyamadikca yapacak bir sey yok,acizligimize bak

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takim planlamasi les otesi. 2ser milyon alan 10 tane vasat yerine futbol akli olan lider 4 tane oyuncun olacak.

Yazip yirtiniyoruz ama hep bosa.

Carole linnes gibi parlamaya yakin genclerin varsa yapacagin onlari 1 sene parlatip satmak olmali 2.seneye sarkmamali.

Futbol takiminda su 2 senede ileri giden bir adam sayin bana yahu yok bir yerde egitim sikintisi var demektir. 7 ay kiralik gonderdin bruma dondugunde ne haldeydi simdi ne halde gun gun futbol olarak eriyor cocuk. Acilen once yonetim sonra hoca degismeli. Herkes izliyor kimse ne yapacagini bilmiyor.

Gelelim planlamaya muslera 3milyon euro
Sneijder 3.5+1.5= 5milyon euro
Disinda hadi guvenelim diyecegimiz oyuncu yok.
Bruma yeni sozlesme 1.8 milyon euro

Stoperde kim var kim yok katili vaciptir.
Serdar 2
Ahmet 1,5
Semih 1.8
Hakan 1.8
Chedjou 2.2
Koray(oldu mu lan bu) 1 milyon euro
Salih 500 bin euro

Su 10 milyon euroyu 2 tane 3.5 milyondan oynatacagin kemik gibi oyunculara dagitabilirsin 1.2 milyon eurodan 3 tanede yedek oyuncu alirsin. 7 oyuncu var toplasan 1 stoper etmezler.

Linnes kalmali kesinlikle sabri sezon sonu kesinlikle vedalasmak gerekir. Carole hep dedim 4 milyon euro veren keriz bulup satmali.
Bulamiyoruz dersek eger transfer komitesini komple degismeli oyuncu satisini beceremeyen almasinida beceremez.

Orta sahada jong yazin cine bir guzel satariz (3 yabanci vs denilmesin illaki birtane cikar) minimum 5 milyon euro kopaririz.
Jong 2.5
Tolga 2
Selcuk 3
Sneijder 5

Sunlarin hicbiri aldigi parayi haketmiyor sneijderi ayri tutuyorum 3.5 olarak bakmak gerekir ona. İmza parasi neden verdigini cozemedigim bir sorumsuz var basta sanki vermesen cekip gidecek hadi verdin takim butcesinden niye veriyorsun bunu her sene transfer butcesinden verilecek vs de ne bilim aciktan ver kimsenin haberi olmasin.
Neyse 3.5milyonu hakediyor gozumde hirsi calismasi vs cevresini doldurmak gerek.

Geri kalanini komple cope at
Kadromuz 23 (+1) kişiden olmali

Her sene su kadar cope su parayi veriyoruz diyoruz sonraki sene bu oyuncular gidiyor yeni coplere daha fazlasini veriyoruz yeter lan.

-Yedek oyuncuda hedef carole gibi 700bin euroya oynayabilcek f/p adamlar bulmali max 1.2 milyon euro verilmeli. Yani yedeklerin transferini komple scouta emanet edeceksin

Muslera 3
Linnes 0.9
Carole 0.7 (yedek)
Sneijder 5
Bruma 1.8(yeni sozlesme)
Rodrigez 1.5
Sinan (kiralik)
Yasin 1 (yedek)

Geriye kalanların hiçbiri bizim takimin oyuncusu olamaz olmamalı.

Temizlige ilk kalecilerden baslayacagiz.

500 bin euroya oynayacak gokhan gibi oyuncu bizi beklerken gidip 1 milyon euroya alinan kova cenkten baslayalim.

7 oyuncu var yukarida 12 milyon euro gideri var.

Yillik 3 milyona vida takla atarak gelir. Yanina corluka gibi bir oyuncu daha alacaksin kemik

9 oyuncu 18 milyon euro yapti mi.

Neredeyse takimi kurduk ama.

Muslera
?-X-X-linnes (carole)
?-?
Sneijder
? - ? - BRuma(rodrigez)

Orta sahaya 7 milyon euro
11 oyuncu 25 milyon euro

Sag acik ve forvete 7 daha harcayalim

Bir sagbek sart 2.5 bütçede oraya

14 oyuncu 36 milyon euro

Geriye kalan 10 oyuncuya fantaziler yapip 2 ser milyon euro versen yine uefanin sinirini asmiyorsun.

Hadi yedek ahmet kalsin 1.5 alacak diyelim
Tolgada kalsin yedek kulubesi guclensin
Eren yedek forvet 2.2

17 oyuncu 42 milyon euro ediyor.

0.5e bir yedek kaleci
Kalanini scouta bırakıyorsun en fazla 1 milyon euro maas alabilecek 10 adet genc oyuncu getiriyorlar sana.

24 dedim 28 oyuncu kadrosu olusturdum. Max 55 milyon euro butce ile.

Ligde acik ara sampiyonda olur bu kadro. Yayin ve mac gelirleri ile tffden alacagin para 35-40 milyon dolara yakin olacak euroya vursak -5 milyon dolar olarak ele alalim. 30 milyon euro civari bir rakam eder en kotu
Para yok diye aglanilmaz umarim.

S.ligine giden kulup 60 milyon euroyu kasasina koyuyor yilda. Bu paraya bir zahmet surekli sampiyon olacak takim kurulsun

Yönetim aldığı oyuncuların hiç biri beş para etmez bu kadar basiretsiz olunmaz
Kayseri maçında stadta olucam inş istifa sesleri yükselir

Üst Alt