#31 Tina Charles

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Cevap: #31 Tina Charles

Bu abla için daha uzun yazmak isterdim ama kısaca şunu söyleyebilirim.Neredeyse 40 dakika oynadı ki rakipleri de Parker,Stepanova,Leuchanka ve benche bakınca da biliyordu üstündeki sorumluluğu,sıfır ego sürekli yanındakinin açığını kapatmaya çalışan ve sırtı dönük oyunu kusursuz oynayan yani daha iyisi olamazdı.

Baris Goktas

Baba Gündüz

25 sayı 18 ribaund. son saniyede ribaundu almasa yenilmiştik. helal olsun kara melek.

Mesut Aytan

Tecrübeli Üye

gelsinde ellerinde öpeyim

Sercan Turan

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi

3 saniye kala hücum ribaundunu alıp sayıyı yaptı. O ribaund olmasa kaybetmiştik maçı. Haftanın MVP'si seçilir inşallah :tiphat:

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Beklenildiği üzere bu haftanın Eurolig Mvp'si oldu.6'da 3 yaptık 2 Taurasi 1 Tina...

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Artık Tina > Fowles diyebilir miyiz Tugay?:)

Kadir Tugay

Baba Gündüz

Artık Tina > Fowles diyebilir miyiz Tugay?:)

Kabul etmiyorum. :) Tina'ya 2'li savunma yapmadılar Fowles'a yaptıkları gibi, geçen sene Fowles'a bunu yapmadıkları tek maçta yardırmıştı zaten + savunma performansı da daha iyiydi bence, ribaundlarda da öyle.

Edit: Oha kaç ribaund almış diye istatistiklere bakayım dedim 45-24 ezilmişiz ribaundlarda, maç sırasında hiç farketmedim nedense, az bile yenilmişiz. :s

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Kabul etmiyorum. :) Tina'ya 2'li savunma yapmadılar Fowles'a yaptıkları gibi, geçen sene Fowles'a bunu yapmadıkları tek maçta yardırmıştı zaten + savunma performansı da daha iyiydi bence, ribaundlarda da öyle.

Yapma yahu :) Tina hücumda çok daha alternatifli sırtı dönük oyun,ikili oyun bitirişleri bunlar Fowles'da sınırlı mesela.Savunma için katılırım ama onda da fiziksel handikapları olduğu için eksik buluyorum.

Baris Goktas

Baba Gündüz

Yapma yahu :) Tina hücumda çok daha alternatifli sırtı dönük oyun,ikili oyun bitirişleri bunlar Fowles'da sınırlı mesela.Savunma için katılırım ama onda da fiziksel handikapları olduğu için eksik buluyorum.

bunların 2 si birden oynadımı tecavüz olur. fener fatmagülden beter olur. birde biz birseli durdurdukmu tamadır. dikkat edersen birselin durdugu anda feneri yeniyoruz. kadın hep bomboş 3lük atıyor. havaya girdimide hep gidiyor. onu hallettikmi tamamdır. önlem almasak dahi fenerin pota altında tecavüz olur.

Kadir Tugay

Baba Gündüz

Evet yapabilecekleri sınırlı ama birebirde yakaladığı zaman bir şekilde bitiriyor. Mesela iyi bir guardla oynadığı zaman mümkünatı yok durduramazsın birebirde ama Tina'yı savunabilirsin. Tabi savunabilirsin derken Fowles ile falan yani, yoksa en fazla bu kadar savunulabilir zaten. :D Kısaca Fowles'ın senin dediğin gibi yapabilecekleri sınırlı olduğu için Tina'ya oranla beslenme ihtiyacı çok daha fazla. Bir de Fowles'ın oyunu daha disiplinli, yani Tina kadar saçma atış yapmıyor. Tina bazen çok anlamsız şekilde zorluyor ya da şut atıyor bugün de 2-3 tane çembere zor değen hücumu oldu, yüzdeleri de bu yüzden hep düşük oluyor zaten.

Kadir Tugay

Baba Gündüz

Orta mesafe atışları bir hayli iyiydi bugün, hücumda beklenen katkıyı fazlasıyla verdi.

Hırsını tüm maça yayabilse keşke.

Kadir Tugay

Baba Gündüz

Wisla Can-Pack'e gidiyormuş sanırım.

Sercan Turan

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi

wisla iyi takımdı ama zaten. 1-2 iyi transfer daha yaparsa cok iyi kadro olurlar.

Ben de daha büyük takım dedim zaten, Wisla her zaman F8 yapabilitesi olan bir takım. Gerçi daha büyük takımların da 2 kıtadışı oyuncuları belli zaten.

Üst Alt