#32 Joao Alves De Assis Silva - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#32 Joao Alves De Assis Silva

Cevap: #32 Joao Alves De Assis Silva

Parti verene kadar kötü oynamadı Jo bizde.Hatta fener maçında Santos'a yaptığı asist çok güzeldi ama gol olmadı.

Taraftarın yediği başka bir yetenek.

Taraftarın Jo'yu ısklıklaması falan, ACİZ olduğumuzun en büyük göstergesidir.

Jo İstanbul'da üstündeki ölü toprağını atıp gitti oralara. İyi beslediler burada.

Tamam Jo kötü futbolcu değil ama çok harika da değil.Hazırlık maçında, Salzburga attığı goller yanıltmasın.EPL de o kadar iyi değil.Zaten hep yedek EPLde.Girdiği maçlarda da vasatı geçemedi.Daha küçük bir takımda başarılı olabilir belki.Ama Man City de oynayamaz..Bence seneye satacak Man City.Kimse vay nasıl oyuncu kaçırdık diye üzülmesin.

Ben sövmüyorum.Taraftara sövüyorum.Çünkü başka hiçbir ülkede basının dolduruşuna gelip bir futbolcusunu alemci diye kovalayan taraftar bulamazsınız.Sanki beraber alem yapmışlar gibi. Elalemin cinselliği ile ilgili fazlası ile ilgiliyiz ülkecek. Zihniyet olarak çok gerilerdeyiz.Umarım çok başarılı olur.Birileri kafalarını kuma gömer.

Ben sövmüyorum.Taraftara sövüyorum.Çünkü başka hiçbir ülkede basının dolduruşuna gelip bir futbolcusunu alemci diye kovalayan taraftar bulamazsınız.Sanki beraber alem yapmışlar gibi. Elalemin cinselliği ile ilgili fazlası ile ilgiliyiz ülkecek. Zihniyet olarak çok gerilerdeyiz.Umarım çok başarılı olur.Birileri kafalarını kuma gömer.

Bizim taraftar saha içinden başka iğneden ipliğe herşeyle ilgilenir.

Komediye bak kiralık gelen adamı yuhladık :D Bize gülüyordur şimdi

Çok meraklı ve istekliyseniz devre arasında Cuzi bir fiyata satın alabilirz Man City den.Ki çok gereksiz olur..Man City bu sene satacak bu adamı bakın görün..Daha az fiyata Emennikeyi tercih ederim.

abi bize ne man.city de ne yaptığı bizde ne yaptığı önemli ben söyliyim size 3 gol sadece ne muhteşem bir performans. Hala taraftara laf atıyorsunuz anlamadım ne istiyorsunuz bu taraftardan çokda iyi yapılmıştır valla

abi bize ne man.city de ne yaptığı bizde ne yaptığı önemli ben söyliyim size 3 gol sadece ne muhteşem bir performans. Hala taraftara laf atıyorsunuz anlamadım ne istiyorsunuz bu taraftardan çokda iyi yapılmıştır valla

3 gol mü?Oynadığı her maçta yazıyor Jo sezon başından beri.Öküzün biri geldi Jo'yu 2. maç sakatladı, adam da dönüşte eskisi gibi olamadı performansı düştü.Bizim taraftar da iki kızla yiyişti diye boşu boşuna ıslıkladı adamı.Adam oynadığı her maçta elinden geleni yapmaya çalıştı.Son İBB maçını hatırlıyorum da sol winger oynamasına rağmen çok iyi performans göstermişti.Bu adamı taraftar bitirdi.Böyle bir yeteneği taraftar yüzünden kaybettik.Hala çok da iyi olmuş diyorsunuz beyler.E futbol enteresan bir oyun tabi.Bizim taraftar da öyle.:eek:

Jo'yu yüksek bonservisi nedeniyle transfer etme şansımız yoktu zaten.Taraftar haklı yada haksız...

Üst Alt