#34 Okan Kocuk - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

29 yaşına gireceğim, ahir ömrümde bir tane iyi bir Türk kaleciyi Galatasaray forması altında izlemek nasip olmadı.

Mehmet Bölükbaşı > Chelsea faciası.
Kerem İnan > Monaco faciası.
Aykut Erçetin > Steaua Bükreş faciası.
Orkun Uşak > Yorum yapmıyorum.
Ufuk Ceylan > 35 metreden yediği efsane bir gol aklıma geliyor.
Eray İşcan > Sağolsun Bale'den öyle bir gol yedi ki hala jenerikleri süslüyor.

Bak şimdi, bütün bu kalecileri sayınca sanki Sinan Bolat'a biraz haksızlık etmişiz gibime geliyor.

Son düzenleme:
29 yaşına gireceğim, ahir ömrümde bir tane iyi bir Türk kaleciyi Galatasaray forması altında izlemek nasip olmadı.

Mehmet Bölükbaşı > Chelsea faciası.
Kerem İnan > Monaco faciası.
Aykut Erçetin > Steaua Bükreş faciası.
Orkun Uşak > Yorum yapmıyorum.
Ufuk Ceylan > 35 metreden yediği efsane bir gol aklıma geliyor.
Eray İşcan > Sağolsun Bale'den öyle bir gol yedi ki hala jenerikleri süslüyor.

Bak şimdi, bütün bu kalecileri sayınca sanki Sinan Bolat'a biraz haksızlık etmişiz gibime geliyor.

Yine de şanslıymışsın Hayrettin’i izleyemeyerek.

Muslera'dan sonra herkes kötü gözükür bugüne kadar yediği gollerde hatası yok bazı iyi kurtarışlarıda var refleksleri biraz iyi değil buda maç oynamadığı için sonuçta yedek zaman vermek gerek Altay'da ne hatalar yaptı dalga geçtik ama durum ortada zaman lazım
Üstat nerdeyse adamın doğru hareketi yok sen ne diyorsun Allah aşkına .

Üstat nerdeyse adamın doğru hareketi yok sen ne diyorsun Allah aşkına .

Pandemi sonrası oynadığımız maçlarda eleştireceğim en son kişilerden biri olur Okan savunduğumdan değil yediği gollerde anormallik yok eksiği var mı çok refleksleri falan iyi değil o da maç oynamamasından kaynaklı kaleciye sabır edeceksin Muslera ilk geldiğinde sıkıntılıydı durum ortada Altay ile millet dalga geçti şuan ki durumu ortada şampiyonlar ligi şansımız olmadığına göre bence kaleci transferine ihtiyacımız yok.

Taraftarına ben bugün gol yiyeceğim diye izlenim bırakan adam rakibe sürekli güven veriyordur. Muslerayi sakat bacağıyla koy bunun kadar gol yer zaten e ne diye kaledesin kardeş.
Kaleci kaleye çalışmalı olayı da bana enteresan geliyor senin önünde olan adam muslera zaten normal şartlarda kaleyi görme şansın yok e sen ayni eğitimi aldigin kalecinin sakatlanmasinda korkup mal mal işlere girisirsen o kaleyi goremezsin.
Kendisinin zamana ihtiyacı olabilir ama gel gelelim galatasarayin kimseye zaman verecek hali yok bir kaleci her hafta rakip ayırt etmeksizin 3 gol yeme potansiyeli taşıyorsa orada sıkıntı vardır. Tek başına küme düşürür.

Simdilik extrasi yok. Yenecek golleri yedi. Belki Muslera da olsa 2 gol yerdi ama belki o iki golu de yemezdi. Ozellikle 3. gol cok basitti.

Gsc Genç Oynatıcı Timi’ne hayret ediyorum.Burada ajax vs gibi genç dolduralım diyenler daha 2. maçtan Okan’a Jesse’ye Emin’e laf söylemeye başlamış. Gençler hata yapsın sorun yok diyenler şimdi en çok eleştirenler..

Okana en büyük haksızlık Muslerayla kıyaslanması olur.Muslerayı Alissonla kıyaslayın, Okanı Uğurcanla,Altayla kıyaslayın.Ki Okan’ın 3. maçı diğerlerinin 2 sezonu var oynadığı.

muslera ile kıyaslanırsa hata olur. Uğurcan,Altay kadar oynar bence. Yeni yabancı kaleciye gerek yok. Belki Babacan'ı alıp rekabet yaşatırız ilk devre.

Okan'ın en büyük sorunu, sürekli stoperler değişiyor ve hiç kazanamadık bu dönemde. Şöyle 1-0 gol yemeden kazansak ciddi özgüven gelecek.

yeni kaleciye gerek yok kesinlikle gelecek sene aralık ayında liogde 6-7 arasi olup 40 gol yemiş Galatasaray izlemek istiyorsak kalmaya devam etmeli. Adamın mac başı ortalaması 2 gol zahmet edip arada 1 pozisyon falan çıkarıyor gerek yok onu da yesin 3 gol yemissin 4 te ne olacak.
Rakip farketmeksizin herif topu kaleye çekiyor Altay bunu 3 ile çarpar adamı taraftarı bitirdi bizim beyfendi daha 4 maçı 9 tane gol yedi.

Üst Alt