#34 Okan Kocuk - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Kötü performans gösterirken de beğendiğimi ama formunun o dönem kötü olduğunu söylemiştim.

Kendine geldi, iyi de gidiyor. Performansının daha da yükselmesini umarım. Yaşı bir kaleci için genç. Muslera’dan sonra uygun fiyata oynayacak bir Türk kalecisine ihtiyacımız olacak.

Açıkçası bir 5cm daha uzun boylu olsaydı, mükemmel olurdu. Tek kritiğim o...

Kötü performans gösterirken de beğendiğimi ama formunun o dönem kötü olduğunu söylemiştim.

Kendine geldi, iyi de gidiyor. Performansının daha da yükselmesini umarım. Yaşı bir kaleci için genç. Muslera’dan sonra uygun fiyata oynayacak bir Türk kalecisine ihtiyacımız olacak.

Açıkçası bir 5cm daha uzun boylu olsaydı, mükemmel olurdu. Tek kritiğim o...

Bu adamı iyi zannediyordum. kova çıktı...

böyle demişsin rtaş

böyle demişsin rtaş
Evet hakikaten demişim böyle. Tahminen yediği golden sonra sinirle yazmisimdir. Ama sonuç olarak söylediğin doğru.

Haklısın.

Hazır Okan ile bu mesajımı cikartmisken, onunla ilgili ve diğer tüm oyuncularla ilgili mesajlarimi da çıkarsana renkdas!

Kaç kez doğru yorum yapmışım kaç kez yanlış bir görelim. Hani kendi küçük capinca dalga geçeceksin ya. Dikkat et o durumun kotusune sen düşme.

Hani belli ki pusuda bekliyorsun. Gerçi o aldığın mesajda bile iyi olduğunu sandigimi yazmışım da neyse. Ufak bir şey yakalamissin sorun değil mutlu ol.

Ne dersin?

Bir de senin yazdıklarını çıkart. Çünkü çok kaliteli o kadar mesajın var ki.

(y) erdemli tutumun için tebrikler heis
Bu yaşında 15'lik çocuk gibi hareketler ilginç. Seni neden yoksay listeme eklediğimi hatırlamıyorum rdaş/heis ama şu basit tavırlarından nedeni belli oluyor.

Bu arada bu forumda düşünmeden yazıp yanlış görüş belirttiğim ve ikili diyalogla karşımdaki kaliteli yorum yazanlara haklısın dediğim bayağı mesaj vardır diye düşünüyorum. Istersen onları da oku biraz daha mutlu ol.

Bu yaşında 15'lik çocuk gibi hareketler ilginç. Seni neden yoksay listeme eklediğimi hatırlamıyorum rdaş/heis ama şu basit tavırlarından nedeni belli oluyor.

Bu arada bu forumda düşünmeden yazıp yanlış görüş belirttiğim ve ikili diyalogla karşımdaki kaliteli yorum yazanlara haklısın dediğim bayağı mesaj vardır diye düşünüyorum. Istersen onları da oku biraz daha mutlu ol.

şimdi buna cevap verecek halim yok, küçük çap, çocuk gibi, basit tavır falan hepsine cvbını verip seni daha fena ağlatırım da gerek görmüyorum, engellemişsen cvp vermezsin olur biter bana bildirmene gerek yok seni engelledim falan diye. ben seni engellemiyorum olur da yine şunu bunu demiştim diye burda otorite gibi yorum yaptığını görürsem bu konuda yaptığım gibi düzeltebileyim diye

Şaka gibi bir de performana videosu falan yapmislaeksjsjjs
6 pasa celdigi toplar
Cizgide armut gibi bekledigi pozisyonlar falan var mahsus mu yapiyorlar bu videolari anlamiyorum ki

Bu çocuk bizim kalemizi koruyacak seviyeye gelir mi bilmiyorum ama sürekli oynayacağı bir kulübe gitse iyi bir süper lig kalecisi olur.

Altay çöpünü göklere çıkaran basın bu çocuğun hakkını vermiyor. Beklemiyordum şahsen ama gayet iyi maçlar çıkardı, bencede kiraya verilmeli full sezon oynaması için

Altay çöpünü göklere çıkaran basın bu çocuğun hakkını vermiyor. Beklemiyordum şahsen ama gayet iyi maçlar çıkardı, bencede kiraya verilmeli full sezon oynaması için
Ben altayida begenmiyorum bunuda. Kaleci dedigin guven verecek. Yan toplarda vasat olan adama iyi kaleci diyemem. Ilerde gelisir ozaman overimde. Ama cizgiden cikmiyor adam. Boyle kalecilik olmaz. 2 kurtarisla ben tav olmuyorum

Üst Alt