#34 Okan Kocuk - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Asla Galatasaray seviyesinde değil. Hizmetleri için tşk. edip nazikçe gitmesine izin vermeliyiz. Bu Muslerayı İsmail Çipeyle yedekleyelim anlamına da gelmiyor tabii ki.

Jankat'a şans vermeyi yeğlerim.
Seviyemiz için çok yetersiz.
Oynadığı her maçı tedirgin izliyorum.
Döndüğünde hiç böyle olacağını düşünmedim. Demek ki seviyesi olan takımda olduğu içinmiş. Ha oynama alışkanlığı sebebiyle de bu noktada olabilir de yani çok zayıf yönleri var. Sene sonuna kadar sabır edeceğiz. Bir daha maç görür mü muamma. Görmesini de çok istemem. Musiden sonra biz yabancı kaleciden devam.

A.Gucu macinda onemli is cikarmis, takimin bir tik daha yukari cikmasina yardimci olmustu. Bir suredir Muslera ile de calisiyor ve konusyor (bugun kendisi de soyledi mac sonunda) guvenmek zorundayiz o da bunuun bilincinde. Muslera sonrasi guclu bir aday olmak istiyorsa, firsat ayagina/eldivenine kadar geldi. Cok calis ve takima katki ver Okan, senden tek beklentimiz bu su asamada. Boyle firsat herkese nasip olmaz.

Tribunlere de buyuk alkis, bugun Muslera yerine oyuna girdiginde, buyuk destek verdiler alkis tuttular. Budur iste.

Herkese nasip olmayacak fırsatlardan biri eline geçti. Geleceği için de çok büyük fırsat. Muslera dönene kadar yokluğunu aratmazsa birkaç yılını kurtarır kariyerinin. Belki de daha fazlasını.

Sendeyiz. Giresunspor performansı bekliyoruz senden. Arkanda Muslera da yok 1 ay. Baskı hissetmezsen üstünde bu 4 maçı idare edersin sen. Zaten edemeyeceksen de orada olmanın bir anlamı yok. Yedek kaleci başka ne işe yarar?

Muslera gibi bir devin arkasında oynuyor o yüzden iyi bir performans verse bile kötü denecek bu en büyük şanssızlığı umarım iyi iş çıkarır. Kendi adıma Muslera'yı unutup öyle izlemeye çalışacağım ve eleştirmemeye gayret edeceğim hata yapsa bile alternatifi yok devam edecek morali çok önemli. Başarılar Okan. 💪 Eğer görseydim sana tavsiyem sosyal medyadan uzak durman olurdu.

Devre arası hazırlık maçında hatalı goller yedi diye millet ıslık yağmuruna tutmuştu adı üstünde HAZIRLIK maçı..

Bizim taraftarın her futbolcumuzu ilk fırsatta ıslıklaması beni çok rahatsız ediyor. Umarım Okan bundan etkilenmez ve üzerindeki yükü kaldırabilir.

Cok rahatsiz edici bir performans sergiliyor. Anadolu takimlarinda farkli performans sergilemesi normal. Kaleye daha fazla sut geliyor. Workfllowu bozulmuyor. Bizde ise soguk kaliyor macin icinde ve gelen ilk golü yiyebiliyor. Cok sacma goller de yiyebiliyor. Muslera sonrasi icin simdiden yerli kaleci bulmak lazim.

Üst Alt