#36 Marcelo Saracchi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ENnAbkMVUAIyPAm

ENnAbkJUwAAobIq

ENnAbkKVAAIvSkh

Kendisi için çizgiye inen bir bek deniyor . Ben hiç izlemedim fakat hiçbir şey yapmasa çizgiye inip içeri çevirse kafi en büyük eksiğimiz denebilir . Özellikle City'nin maçlarına baktığımızda rakibi ne zaman açamasalar bek çizgiye iniyor ve gol geliyor faydasının büyük olacağına inanıyorum .

Orta yapabilen beke bile hasretiz.Hızı varsa orta da yapabiliyorsa hücumcu bir bek olarak iş görür. Defansif zaaflarını Onyekeru'nun da geri koşmasıyla aza indireceğini düşünüyorum.

Josemir ne arkadaş? adam gibi adını yazsanıza şunun. Forma numarası olayında resmen amatör seviyedeyiz. Dingonun ahırı gibi önüne gelen saçma sapan numaraları giyiyor. Muslera ve falcao harici kimsenin forması alınmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kendisi için çizgiye inen bir bek deniyor . Ben hiç izlemedim fakat hiçbir şey yapmasa çizgiye inip içeri çevirse kafi en büyük eksiğimiz denebilir . Özellikle City'nin maçlarına baktığımızda rakibi ne zaman açamasalar bek çizgiye iniyor ve gol geliyor faydasının büyük olacağına inanıyorum .
nagatomonun zitini aldik iste. nagatomo defans top, ofans flop. bu da defans flop ofans top

Duygusal adam diyorlar. Almanya'da tutunamaması normal. Bizde aradığı ortamı bulduğu zaman, harikalar yaratabilir. Ha kendisini izledim mi? Hayır. Ama Leipzig'in boş adama 12 Milyon Euro para verip alacağına ihtimal vermiyorum. Belli ki çocukta bir potansiyel var. Ama mental açıdan sıkıntılar yaşıyor.
mental acıdan sıkıntısı yok, eksiği yetenegi. rbl içinde 11 olacak yetenegi yok o yüzden böyle fırsata dönüştü

Üst Alt