#36 Marcelo Saracchi - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizim oyun tarzımıza uyum sağlıyor o açıdan ben beğeniyorum.

Mesela bjk maçında ilk golde defanstan paslaşarak çıkıyoruz.

Orada Saracchi'de topla oynuyor. Mesela orada Ömer veya Emre T. olsaydı top nereye atılırdı...

Yanı kısacası genelde baskı yemesine rağmen rahat davranabiliyor. Bu da biz bu oyunu oynamaya devam edeceksek Saracchi yanlış bir transfer değil demek. Yedlin yanlış bir transfer oldu çünkü bizim oyun tarzımıza uygun bir bek değil. Baskı altında tercihlerini herkes görüyor.

O yüzden ben kalmasından yanayım. Sakatlık-devamlılık sorunu olmasa zaten bize yedirmezler direkt çöker birileri.

Bizim oyun tarzımıza uyum sağlıyor o açıdan ben beğeniyorum.

Mesela bjk maçında ilk golde defanstan paslaşarak çıkıyoruz.

Orada Saracchi'de topla oynuyor. Mesela orada Ömer veya Emre T. olsaydı top nereye atılırdı...

Yanı kısacası genelde baskı yemesine rağmen rahat davranabiliyor. Bu da biz bu oyunu oynamaya devam edeceksek Saracchi yanlış bir transfer değil demek. Yedlin yanlış bir transfer oldu çünkü bizim oyun tarzımıza uygun bir bek değil. Baskı altında tercihlerini herkes görüyor.

O yüzden ben kalmasından yanayım. Sakatlık-devamlılık sorunu olmasa zaten bize yedirmezler direkt çöker birileri.
Ömer'in pas atması için önünde Arda veya Babel olması lazım yoksa beyefendi kimseyi beğenmeyip köşe bayrağına kadar koşup orta açmaya çalışıyor

Kızabilirsiniz ama Saracchi bana göre kötü performans vermedi. Mümkünse ben kalmasından yanayım.

Şu sakatlık sorununu bahane edip ucuza kapatabilirsek efsane olur veya bir yıl daha opsiyonlu kiralık yapsak güzel olur bence.

Fakat sakatlığından ötürü hoca pek tutmuyor onu sanırım. Keşke bir şans daha verseydi.

Yaşı genç daha hafif kıpırdasa 2-3 yıl içinde +10 milyon gibi tutarlara satabiliriz.
Saracchinin problemi kötü oyunu degil ki. Sakatlanmasi

Saracchi arkaya koşu yaptığında topu doğru adamla buluşturacak bir kaç plan çizilsin bir zahmet, kaç kere aynı sahne adam arkaya sarkıyor bir kişi kendini stoperlerden boşa çıkaracak doğru pozisyonu alamıyor.

saracchi+ Pva/Alioski iyi olur tabi ama YK zorlar. Anca Kaan ayhani alirsak olur mesela veya büyük bomba Calhanoglu yu

Ben sınırın düşeceğine pek inanmıyorum herkes çok zorlanır.

Sadece bizim yabancılarımız fazla olsaydı yaparlardı ama fb falan baya sıkıntıya girer.

Yerli sağ bek alıp sol bekleri yabancı yapmak lazım bence.

Sonuçta sağ bekin yerli çıkma ihtimali daha yüksek. :red:

Omar dönemez, Linnes ve Şener zaten gitti diye düşünüyorum. Yedlin-yerli sağ bek

Saracchi-yabancı sol bek gibi düşünürsek güzel rotasyon olur.

Ben sınırın düşeceğine pek inanmıyorum herkes çok zorlanır.

Sadece bizim yabancılarımız fazla olsaydı yaparlardı ama fb falan baya sıkıntıya girer.

Yerli sağ bek alıp sol bekleri yabancı yapmak lazım bence.

Sonuçta sağ bekin yerli çıkma ihtimali daha yüksek. :red:

Omar dönemez, Linnes ve Şener zaten gitti diye düşünüyorum. Yedlin-yerli sağ bek

Saracchi-yabancı sol bek gibi düşünürsek güzel rotasyon olur.
Yok öyle veya böyle 14 yabanci olayi bile zorluyor demek istedigim

Daigne, Ozornwafor, Feghouli, Falcao gibi adamlardan kurtulursak hiç sorun olmaz.

Linnes ve Donk'un sözleşmeleri bitiyor. Omar'ın durumu ortada.

Bu transfer dönemi çok kritik inşallah başkanı seçip işimize bakmamız lazım.
donk uzatirsa sasirmam valla. Ama dedigin gibi su secimi erkenden haletmemiz gerek. cok önemli bir sene. sponsor olayida, transfer olaylarida , belkide hoca olayida

Saracchi Leipzigde bile rahat 1 den fazla net aliyordur. Bize transferi aciklandiginda, Leipzig basini Galatasaray maasini karsilayacak diyorlardi.

Üst Alt