Yiğit Karagöz

Ya hadi bi...
Baba Gündüz
Taraftarımız bok atmaya başlamadan alıp 5 yıllık sözleşme imzalasak keşke. Çünkü bizim sevgili tataftarlarimiz telles'e aylarca küfür etti orta açamıyor, asist yapamıyor, bindiremiyor diye evet evet şaka gibi ama gerçek bu. Hatta carole oynasın diye ortalığı yaygaraya verenler olmuştu. O yüzden alalım biz taraftar ne derse desin bok atan illaki oluyor en iyi topcu da olsa.
Bizim taraftar cahil

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Henüz erken ama 'keşke opsiyon alınsaymış' diye bile düşündüm ilk maçtan. 1,5 yıllığına kiralanmış olması iyi yine de, sonrasına bakılır...

Alpay Asma

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Bana biraz dengesiz geldi ama oynadıkça atar diye umuyorum.

Enerjisini beğendim.

Umut Gül

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Henüz erken ama 'keşke opsiyon alınsaymış' diye bile düşündüm ilk maçtan. 1,5 yıllığına kiralanmış olması iyi yine de, sonrasına bakılır...

Leipzig hala umutlu demek ki.Bu da bizim için kötu olsa da oyuncunun potansiyelini gösteriyor.

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu 📺
Yönetici
Administrator
Bence macin adamiydi. Emre Akbaba ve Lemina da iyi oynadi ama Saracchi'nin performansi beni cok etkiledi.

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Mübarek Marcelo musun lan

Deparları... ortaları...

Tek kelime ile Muazzam!!!

Enis Savar

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
İç sahada belli ki hücumda fazlasıyla iş yapacak bir de depte görmek lazım. Konya depi bu açıdan tam bi ölçü maçı olacak

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Yuto nun 10 mac'da yaptığı şut ve depar sayısını Reis bir (ve ilk sayılır) maç da yaptı.

Helal Olsun!

Mert S. Yüksel

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Hücumda bir bek'in olması gereken yerlerde olup işini yapıyor. Ancak defansif anlamda nerede duracağını bilemeyen bir yapısı vardı. Enerjisini iyi kullanamazsa 5-6 hafta sonra düşüşe geçmeye başlayabilir.

Semih Nalbant

yuzarsif
10 Numara!
Ya biraz ortasi olsun ya gomuluyor ya asiri ovuluyor daha ilk macina cikti iyi oynamasi onu iyi futbolcu yapmaz kotu oynasaydi kotu futbolcuda yapmazdi asiri ovmeye gerek yok ama ileresi icin ilk macinda umut verdigi gercek.
Ama Telleside hatirliyoruk ilk maclarinda cok ovuluyordu sonrasinda Carole bile razi olmustu millet

Semih Nalbant

yuzarsif
10 Numara!
Yorumlara bak bizim antrenmani yiyen fubolcu coplesebiliyormus herkesi Nzonzi saniyor millet oyle bisey olsaydi Gecen sene Onyekuruda coplesirdi Luyindamada Onyekuru bizi geldi daha cok piyasa yapti Luyindama gucunden hic bisey kaybetmedi Nzonzi sigiri kendini saldi diye bilmis bilmis yorumlsr yapiliyor.Cunku forumun cogu Futbol proflari Seri ve Nzonzi konusunda yanildiklarini kabul edemiyor.Ezbere yorum yapiliyor suan

Gürbüz Kayalar

Şef Gümüş Kıvrım
Yorumlara bak bizim antrenmani yiyen fubolcu coplesebiliyormus herkesi Nzonzi saniyor millet oyle bisey olsaydi Gecen sene Onyekuruda coplesirdi Luyindamada Onyekuru bizi geldi daha cok piyasa yapti Luyindama gucunden hic bisey kaybetmedi Nzonzi sigiri kendini saldi diye bilmis bilmis yorumlsr yapiliyor.Cunku forumun cogu Futbol proflari Seri ve Nzonzi konusunda yanildiklarini kabul edemiyor.Ezbere yorum yapiliyor suan
Niye bombos sinirlendin ki sen simdi?

Üst Alt