39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955 - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    196
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Süheyl Batum kendisiyle çalışıyor Erden Timur'a seçimden sonra devam etmesini isteriz diyor daha sonra Sportif Aş başkanlığını Aysal'a bıraktım o genç bir ekip kuracak orada diyor. Sayın Batum GS'nin ana damarı AŞ sen AŞ'de başkan olmayacaksan ne diye başkanlığa aday oldun sen kukla mısın? Onun dışında Drogba'nın SD olmasına kesinlikle karşıyım Drogba futbolu bıraktıktan sonra ne yapmış mesela da SD olacak? Oraya SD getirme düşüncesi çok güzel ama bir zahmet bu işin içinde olan tecrübesi olan biri olmalı bu isim en azından Scout Chef olmalı ki elinde olan bir oyuncu ağından faydalanırsın. Drogba takım menajeri tarzı bir şey olabilir ancak bizde sanıyım Ayhan Akman yada Uğur Yıldız o isim.

Süheyl bey matrak bir adaya benziyor
Kendi açıklamasına baktığımızda Aysal AŞ'yi yönetecek orada kendi ekibini kuracak diyerek zaten açık açık ben kuklayım demek bu. Aysal'ın da akılcı bir düşünce de olmadığı SD ile çıkan isimden belli. Okan hoca ile de çalışmazlar TD adayları da Mourinho'dur

Erden Timur zaten şimdiki kulüb yönetim kurulunda'da yok. Tek Sportif AṢ'de görevi var.

Yani Erden yoksa Başkan Aysal'ın Kuklası olsun diyenler ya kripto Fenerli yada gerçekten bilgiye ulaşımda kötüler.

Dursunu istemiyorum deseler, en azından düzgün bir tartışma zemini olur.

Dursun Özbek benim nezhimde artık güvenilir bir başkan değildir verdiği sözleri tuttuğunu görmedik futboldaki başarıyı üstlenmeye kalkmasın çünkü bunu sağlayan Erden Timur ve Okan Buruk'tur.

Süheyl Batum'da zaten güvenilir biri değil.

Sonuç olarak hepimize geçmiş olsun ne zaman kulüp başarıyı alıp farkı açmak üzereyken her seferinde iç savaş yüzünden uzun odaklı başarılara koşturamıyoruz.

Abdurrahim Albayrak bile Dursun Özbek'e göre daha başarılı geliyor keşke adaylığını koyup Erden Timur'u yanına alsaydı.

Saçmalamayın ya. Dere geçerken at değiştirilir mi? Bırakın işte bir noktaya gelmiş bu yönetim. Erden Timur u da seçim sonu Dursun Özbek ikna eder. Gelip içerideki ahengin anasını bellemek için herşeyi yapıyoruz. Ünal Aysal icardi ile nasıl anlaşacak? Mertens ile nasıl bağ kuracak? Ziyech e ne diyecek de zorla kurulan bağı koparmadan duracak?

Yine paranın kokusunu aldılar arkadaş!!!

Saçmalamayın ya. Dere geçerken at değiştirilir mi? Bırakın işte bir noktaya gelmiş bu yönetim. Erden Timur u da seçim sonu Dursun Özbek ikna eder. Gelip içerideki ahengin anasını bellemek için herşeyi yapıyoruz. Ünal Aysal icardi ile nasıl anlaşacak? Mertens ile nasıl bağ kuracak? Ziyech e ne diyecek de zorla kurulan bağı koparmadan duracak?

Yine paranın kokusunu aldılar arkadaş!!!
Sorun zaten burada Erden Timur'un neden başarılı gidilen dönemde bırakmak istemesi demek ki yönetimin içinde ciddi sıkıntılar var fikir ayrılıkları var arkadan konuşmalar var zaten normal şartlarda devam eder hele ki böylesi yürekli bir Galatasaray taraftarıyken....

Açıkçası Erden Timur gittiği an oraya bakabilecek X, Y, Z kimse yok o yüzden geçmiş olsun o gittiği an Okan hocada yalnızlaştırılmaya başlar saha dışı konularına zaten değinmeye gerek yok daha fazla biçecekler çünkü Erden Timur hariç yine konuşan kimse yoktu.

Dursun Özbek yönetimi olduğu sürecede Erden Timur'un kulübün kapısının önünden dahi geçeceğini pek sanmıyorum.

Brain Running Away GIF | GIFDB.com

Riva 3. etap villalardan tonla para geliyordu beklenen gelir belkide Bankalar Birliği borcunu tamamen rahatlıkla kapatabilirdi ama hiçbir şeyden haber yok hiçbir bilgilendirme dahi yapılmadı.

Localar satıldı paraların nereye gittiğine dair yine haber yok 1 milyar TL'nin üstünde parayı erkenden alıp enflasyon farkında yine zarar ettirdi.

50 m dolara yakın sponsorluk anlaşması yapıldı.(Hadi bunu anlarım faize gitti.)

Mecidiyeköy'den 1.5-1.6 milyar TL para geldi.(Hadi bunu anlarım Florya'nın tamamını satın aldılar.)

Şampiyonlar ligi gelirleri, VIP gelirleri, Kombine gelirler(Hadi bunu anlarım maaş ödemesine gitti.)

Takımın maliyeti her şeyi ortada bu paraları kimler yedi loca ve rivadan gelen paralar nereye gitti Dursun Özbek hesap vermelidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt