39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955 - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    196
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uslubu duzgun tutalım 2 adayda bizden
Gereksiz bir çıkış gibi duruyor.

Keza seçime bir ay kala ortaya çıkan fırsatçılar için gayet yumuşak bir dil bile kullandım denilebilir.
Dursun Özbek burada başkanken bile neler denildi, kaybettiğinde itin bir tarafına sokuldu.
Elmas keza yine öyle.

2 senedir tüm saldırı ve olaylarda ortalıkta gözükmeyen adamlar seçim var diye şov üstüne şov yaparak üstünlüklerini göstermeye çalıştılar. Ve bunun üzerinden de çok sevmesem de mevcut başkan ve yönetimi de itin bir tarafına montelediler.

Galatasaray genel kurulu, adli ve idari tüm konularda mevcut başkan ve yöneticilerin kaderine bırakılan bir anlayışı benimsemiş yapıdır.
Seçimden seçime gösteri yapmak yerine maddi ve manevi desteğini gösterdikleri güne kadar hepimiz biriz anlayışı dışındalardır.
Galatasarayı savunan bizdendi, gerisi boş tıngırtı.

Gereksiz bir çıkış gibi duruyor.

Keza seçime bir ay kala ortaya çıkan fırsatçılar için gayet yumuşak bir dil bile kullandım denilebilir.
Dursun Özbek burada başkanken bile neler denildi, kaybettiğinde itin bir tarafına sokuldu.
Elmas keza yine öyle.

2 senedir tüm saldırı ve olaylarda ortalıkta gözükmeyen adamlar seçim var diye şov üstüne şov yaparak üstünlüklerini göstermeye çalıştılar. Ve bunun üzerinden de çok sevmesem de mevcut başkan ve yönetimi de itin bir tarafına montelediler.

Galatasaray genel kurulu, adli ve idari tüm konularda mevcut başkan ve yöneticilerin kaderine bırakılan bir anlayışı benimsemiş yapıdır.
Seçimden seçime gösteri yapmak yerine maddi ve manevi desteğini gösterdikleri güne kadar hepimiz biriz anlayışı dışındalardır.
Galatasarayı savunan bizdendi, gerisi boş tıngırtı.
evt

forumda dursuna degisik bi tepki olustu durduk yere

ama 2 adayda sonunda barıştı bizde uslubumuzu bozmayalım onlar gibi olmayalım

Astrolog olarak zaten zor ihtimale yatırım yaparsın. Çünkü GS şampiyon olacak desen zaten bilsen de bir kazancın olmaz ama FB şampiyon olacak deyip tutturursan parayı vurursun. Yanılsan da bin türlü zırva uydurursun, unutulur birkaç ay sonra. Takmayın böyle saçmalıkları...

Çok pervasızca laflar söylüyorsunuz. Ben de Aysal ın Florya gelirlerini cukka yapmasından kurtulduk diye sevinmelisiniz diyeyim o zaman.
Ayinesi istir kisinin lafa bakilmaz. Dursun Ozbek kulup tarihinin Burak Elmas’tan sonraki en kotu baskanidir. Bugune kadar bu kulubu hicbir mecrada duzgun temsil etmemistir. Gercekler bunlar. Pervasizca laflari koru korune savunanlar ediyo. Bizin yaniltsin Galatasaray kazansin.

Ayinesi istir kisinin lafa bakilmaz. Dursun Ozbek kulup tarihinin Burak Elmas’tan sonraki en kotu baskanidir. Bugune kadar bu kulubu hicbir mecrada duzgun temsil etmemistir. Gercekler bunlar. Pervasizca laflari koru korune savunanlar ediyo. Bizin yaniltsin Galatasaray kazansin.
Peşkeş çekmek falan pervasızca laflar. Bilmediğin konularda itham etmek de pervasızlıktır en kibar dille. Geri kalanı da senin görüşün saygı duyarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt