39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955 - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    196
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bay Batum'un kazanma ihtimali 0 değil bence. Dursun liseli fakat karşısında lise kökenli biri olunca camiada o kadar destek bulamıyor Eşref seçiminde de gördük bunu Erden yoksa geçen seçimi kazandığı son sandıklar durumu da sakata gelebilir. Biraz yolda kurulmuş yönetim olmasa ciddi şansı vardı yine de baya yakın geçer gibi geliyor bana.

-Tamamıyla bize ait olan Riva arazisine yapılan projenin gelirinin sadece %20'sini alabiliyoruz onda da proje tıkanmış durumda.

-Mecidiyeköy'deki bina projesi tıkanmış durumda.

-Kemerburgaz projesi kaplumbağa hızında ilerliyor.

-Florya'yı da Riva gibi peşkeş çekmeye çalışırken bu sefer beceremeyen bir başkandan söz ediyoruz.

Bu adam hala nasıl desteklenebiliyor anlamıyorum. Tek misyonu elimizdeki tüm değerli varlıkları birilerine peşkeş çekip bunları yaparken de tepkiyi azaltmak için futbol takımına yatırım yapmak olan bir adamla davalık olmamız gerekirken biz yine başkan olur mu olmaz mı onu tartışıyoruz. Bence Erden Timur da bunlardan dolayı Dursun'la birlikte olmak istemiyor ama büyüğüne saygısından ve kulüp içinde huzursuzluk çıkmasın diye bunların konusunu açmıyor.

Neden 1 hafta ertelenmiyor tam maç öncesi yapılıyor.
Çünkü - tüzük ve kanun Genel kurul bazında derki:

toplantı yağacağın tarihten 15 gün önce resmi duyurunu üyelerine göndermen lazım.
Adaylarda listelerini en geç bu tarihe kadar vermeleri lazım (3 Mayıs)

yani önceden belirlenn tarih bütün mayıs ayı sürecini etkiliyor.

3 Mayıs liste verme
18 Mayıs ilk toplantı günü (genelde bu öylesine yazılır - ertelenir)
25 Mayıs ikinci toplantı (katılan kaç üye varsa onla oylamalar yapılır)

Ertelenemesinin TEK yolu var

25 Mayısta toplanılır - toplantı açıır - açıldığı gibi "X tarihe erteleyelim" teklifi oylanır - kabul görürse ertelenir .

e baktığın zaman insanlar gelimişse atsınlar oylarını bitsin dersin.

diğer konuları birlerştirmek lazım sanki buraya yav - söylemler altında 3 4 konuya dağıldı seçim konsepti.

Dursun Özbek:

1) Riva'da uyduruk bir sözleşme yapmış kulübün aleyhine
2) Bu uyduruk sözleşmenin bile gereklilikleri yerine getirilmemiş, zaten alacağımız az bir miktarken daha da azalmış
3) Güya hala gelecek para var ama ne kadar nereden ne şekilde geleceği belgelendirilmiyor
4) Florya'yı da Riva benzeri sözleşmeyle verme girişimi olmuş 2016'da
5) Erden ağabeyin arkasından dolaşılarak müteahhitlerle görüşülmüş
6) Avans işleri konuşulmuş
7) Genel kuruldan alınan yetkilerin sınırları duyurulmadan aşılmış

Bunların her biri bile başlı başına ibrasızlık sebepleridir bırakın seçim kazanmayı

GS'mizin geleceğinin kurtuluşu Sn. Batum'un seçilmesinden geçmektedir

-Tamamıyla bize ait olan Riva arazisine yapılan projenin gelirinin sadece %20'sini alabiliyoruz onda da proje tıkanmış durumda.

-Mecidiyeköy'deki bina projesi tıkanmış durumda.

-Kemerburgaz projesi kaplumbağa hızında ilerliyor.

-Florya'yı da Riva gibi peşkeş çekmeye çalışırken bu sefer beceremeyen bir başkandan söz ediyoruz.

Bu adam hala nasıl desteklenebiliyor anlamıyorum. Tek misyonu elimizdeki tüm değerli varlıkları birilerine peşkeş çekip bunları yaparken de tepkiyi azaltmak için futbol takımına yatırım yapmak olan bir adamla davalık olmamız gerekirken biz yine başkan olur mu olmaz mı onu tartışıyoruz. Bence Erden Timur da bunlardan dolayı Dursun'la birlikte olmak istemiyor ama büyüğüne saygısından ve kulüp içinde huzursuzluk çıkmasın diye bunların konusunu açmıyor.
10 sene oldu yav bir boku başaramayacaklarsa yapmasınlar. 4 başkan değişti proje üzerine bu kadar zor olmaz abi buraya harcanan milyonlarca dolar ne oldu ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt