#39 Okan Derici - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#39 Okan Derici

Cevap: #39 Okan Derici

neden okan mertan gibi umut veren genc oyuncular kiralik gönderilmiyor da capi bu takima yetmiyecek oyuncular hep kiralik gider?

adamlar biraz süper lig tecrübesi kasansin bilemedin ikinci ligde oynasin A2 ne kada faydali olabilirki kendilerine?

neden okan mertan gibi umut veren genc oyuncular kiralik gönderilmiyor da capi bu takima yetmiyecek oyuncular hep kiralik gider?

adamlar biraz süper lig tecrübesi kasansin bilemedin ikinci ligde oynasin A2 ne kada faydali olabilirki kendilerine?

Katılıyorum sana.

Ya aslında benim fikrim şu İstanbulda bulunan 3. lig veya 2. lig takımlarını satın alıp örneğin güngörenspor. İsmini değiştirip. (bu işlem yapılıyor daha önce bir sürü örnekleri var) takımı bank asya 1.lige çıkarıp orada bırakmak gerekiyor. alt yapıdaki oyuncularıda oraya yollayıp tecrübe kazanması gerekiyor.

Ne oldu niye kadroya giremedi Okan Derici anlamadim gitti.... vardir birseyler diyecemde . o gectigimiz sezonmuydu ? girdi anlarda gercekten cok begendim.. top ayagina cok güzel yakisiyor. Insallah beklentileri bosa cikartmaz ve bu kalan maclarda bari 2-3 defa sornadan oyuna girer... Orta sahaya yerli bir oyuncu sart Alper potuka 10 milyon istiyorlar gibi..Okan varken bari söyle 4-5 mac sans verilsin.. 30'er dakikalik gibi.. orda belli olur.

Katılıyorum sana.

Ya aslında benim fikrim şu İstanbulda bulunan 3. lig veya 2. lig takımlarını satın alıp örneğin güngörenspor. İsmini değiştirip. (bu işlem yapılıyor daha önce bir sürü örnekleri var) takımı bank asya 1.lige çıkarıp orada bırakmak gerekiyor. alt yapıdaki oyuncularıda oraya yollayıp tecrübe kazanması gerekiyor.

beylerbeyi'nde denendi ama sonra ne oldu bilmiyorum bitti o olay

Fatih Terim bu cocugu yavas yavas hazirlamali. Kiralik gönderilmesin, Fatih Terim bizzat yetistirsin.

Zamani geliyor yavas yavas bence. Aydin gibi adamlar yedekte oturacagina bu cocuk otursun.

Bu çocuk geldiğinde baya olay olduydu diye hatırlıyorum 2 sene önce. Seneye bu altyapı, scout vs. çalışmalarından sonra bi kaç adam çıksın şans bulsun bence

Daha önce geleceğin yıldızları arasında gösterilen Okan Derici’nin yeni takımı belli oldu. Okan Derici, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’la anlaştı.

İLK YARI SONUCU:
Altınordu 2 - 0 Gaziantep BB
(Goller: 8' ve 28' Okan Derici)

Aslanım benim Urfa'yı kümede tutmak için golleri dizmiş.

Bu Altinordu yu satin alalim pilot takimimiz olsun. Altyapiyi komple kapatip onlara devredelim biz nasilsa beceremiyoruz.

Üst Alt