#39 Serdar Eylik - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#39 Serdar Eylik

Bu, Berkin ve Çolak.

Şu 3ünden de bir cacık olmaması üzücü yav, 3ü de önemli yeteneklerdi.

Alt yapıdaki boktanlığa da değinmiş, Rijkaard'dan da bahsetmiş, genelde olumlu şeyler söylemiş.

Özellikle Emre Çolak. Adamın harika tekniği vardı ya. 2012 senesinde iç sahada oynadığımız bir Kasımpaşa vardı. Selçuk'la merkez orta saha oynamıştı, İniesta gibi estirmişti yahu.

Özellikle Emre Çolak. Adamın harika tekniği vardı ya. 2012 senesinde iç sahada oynadığımız bir Kasımpaşa vardı. Selçuk'la merkez orta saha oynamıştı, İniesta gibi estirmişti yahu.
Rijkaard, Çolak dahil 6 kişiyi A takım idmanlarına alıp sadece Eylik'i takımda tutmuştu.

Bayağı da üstüne düşmüş ama şey diyor. Mesela senin üstüne düşüyorlar ama bir yere kadar, sonrasını sen yapmalısın. 18 yaşında bir genç olunca da o olgunluğa erişemiyorsun, özgüvensiz kalınca da yapamıyorsun, Arda'nın hepimizden ayrıldığı nokta buydu demiş, hata yapmaktan korkmaması için.

İkinci devre Eylik'i tekrar pafa atıp Çolak'ı alınca da bozulmuş ayrılmak istemiş takımdan. Hatta 2011de Terim kampa almış, belki oynatacaktı, Semihle Çolak'ı oynattı diyor ama beni Karşıyaka'da Reha Kapsal isteyince aptal gibi oynamak için oraya gittim diyor.

Video kapağını görünce bişey yapamayıp suçu başka yerlere atıyo sanıp saydıracaktım ta ki videoyu izleyene kadar

Özeleştirisini gereğinden fazla bile yapmış

Bu, Berkin ve Çolak.

Şu 3ünden de bir cacık olmaması üzücü yav, 3ü de önemli yeteneklerdi.

Alt yapıdaki boktanlığa da değinmiş, Rijkaard'dan da bahsetmiş, genelde olumlu şeyler söylemiş.
Adminim, kızıyorsun biliyorum ama, TD olarak Rijkaardın yaptığını görüyor musun? Bireysel olarak orta açma eğitimi vermiş oyuncumuza. Ben şuanda yardımcı TDlerimizin bile bu şekilde bir çalışma yaptığını düşünmüyorum.

Güc ve Sürat konusunda cok asiri bir üstünlügün yoksa genc potansiyalli futbolcu olarak kariyerin pamuk ipligine baglidir. Türkiye´de alt yapidan üzerine durulan genc yetenekli oyuncular bunu ya anlamiyor, yada anlayinca is isten geciyor. Rekabet ettigin seviye ile alakali, kendi adina süpheye düstügün an zaten kariyerinin bitmesi anlamina geliyor. Hersey kafada basliyor, ve kafada bitiyor.
Arda konusunda cok dogru vermis örnegi, Arda karakterli bir oyuncuydu, sahaya ciktigi an kendi benligini yansitabiliyordu. Carrusca vardi o dönem, top oynayacak diye ödü kopuyordu, rakiplerin arkasinda saklaniyordu, diger yandan Arda bir oyuna girdi mi oyunu eline aliyor, sahadaki her topa talip oluyordu... Alt yapidan ciktiginda kafa olarak hazir olman gerekiyor.

Bu arkadaşı Almanyada Kleve ile yapılan hazırlık maçında izlemiştim kale arkası. Müthiş bilekleri ve hızı vardı, top ayağına çok yakışıyordu.. mental açıdan herhalde kaldıramadı, çok yazık olduğu yeteneğine

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt