#4 Ali Turan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Ali Turan

Cevap: # Ali Turan

Bu mesaji okudugumda senin futbol bilgini olçtum.

Hadi ya :D

Benim izlenimim adam biçmek konusunda üstüne yok ! Emre Güngör'ün tırnağı olamaz.

En büyük eksiği bütün bir oyuncu değil ! Fiziğini kullanıyor o kadar.

Büyük takımda oynayacak oyuncu ışığı yok !

Eren Güngör konusu ise tamamiyle gelecek vaad etmesi itibariyle söyledim bir şey .

Haa bu arada futbol bilgisi dediğin kavram nedir ? :eek:

Bence kesinlikle iyi olur. Emre Aşık bu sene sonu muhtemelen futbolu bırakacak Servet' de gidici gibi. Gökhan a tam güvenilmez sakatlık sorunları malum. Uygun fiyata alınabilir.

Az önce Lig Radyo da söyledi. Ciddi ciddi ilgileniyormuşuz. Devre arasında teklif yapılacakmış.

bizim yönetim akıllanmaz bu mantıkla biz daha 10 sene şampiyonlar ligine gidemeyiz.

İstikrarlı bir futbolcu ve çok güzel maçlarınıda seyretme fırsatım oldu.Ama oyun kurma yeteneği yok,bizim aradığımız şey hem iyi defans olmalı hızlı olmalı ve teknik olarak oyun kurabilecek yeteneğe sahip olmalı!

İstikrarlı bir futbolcu ve çok güzel maçlarınıda seyretme fırsatım oldu.Ama oyun kurma yeteneği yok,bizim aradığımız şey hem iyi defans olmalı hızlı olmalı ve teknik olarak oyun kurabilecek yeteneğe sahip olmalı!

Ben öyle bir Türk stoper hatırlamıyorum,son zamanlarda.Servet gidecek sene sonu büyük ihtimal.Emre Güngör desen adam kafasını kaşısa yara sanıp,sakatlanıyor.Gökhan Zan malum zaten.Sence Ali Turan çok mu kalitesiz,veya her nekadar kısa vadede sorun çıkarmıyor gibi görünse de,Mehmet Topal,Hakan Balta gibi o bölgede oynamayan,sadece görev yapan oyuncular ile oynamak mı daha mantıklı,Kayserispor,ligde 2 sezondur,en az gol yiyen takımların baında geliyorsa eğer,bu sadece takımın defasnif öncelikli oynaması ile ilgili değil,aynı zamanda defansif oyuncuların da markaj özelliği açısından iyi olduğunu gösterir en azından.Bence bizi Avrupa da hedefe taşımayacağına inansam da TSL İÇİN GAYET YERİNDE BİR TRANSFER olur.

gelsin ve gelmelidir

neden?

gokhan zan zaten varligi olmayan adam

emre gungor lronik bi sakatligi var galiba

emre asik yasi basi gecmis

bu 3 futbolcu takim kadrosunda tff verilen listede var ama sahada yok

servette her sezon 40-50 mac her 90 dkk oynayamaz, oda insan sonucta

Bonservis vermeden alırsak gayet iyi bir transfer olur. Eger ocak ayında alırsak normal bi transfer olur. İyi bir kesici Servetin yanına degil yerine düşünülebilir

Ali Turan yerine Eren Güngör olabilir. Şu anda olabilir. Kayseri'nin kadrosu oturdu. Satmayı düşünebilirler ama sakatlığı araştırılmalı.

ocakta sözleşme imzalanıp haziranda takıma katılırsa büyük iş başarılır.. zira kontratı bitiyor..

gokhan zan zaten varligi olmayan adam

emre gungor lronik bi sakatligi var galiba

emre asik yasi basi gecmis

bu 3 futbolcu takim kadrosunda tff verilen listede var ama sahada yok

servette her sezon 40-50 mac her 90 dkk oynayamaz, oda insan sonucta

bunlari saydikmi tek bi stoperimiz kaliyor yani servet tabiki iyi defans yapan,hızlı olan ve teknik olarak oyun kurabilecek yeteneğe sahip olan bir stopere ihtiyacimiz var servetle ikili olmasi icin ama yedek kulubesi bos kalmamaliki hakan balta ve mehmet topal stoper oynamasin cunku adamalarin mevkisi degil

Hem eren gungor hem ali turan iyi olur, istediniz ozellikli birde fazladan stoper alabilirsek islem tamamdir

Üst Alt