#4 Ali Turan - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Ali Turan

Cevap: #4 Ali Turan

Mustafa Sarp'ın paytak koşusu beni benden alırken üstüne bir de Ali Turan çıktı.Paytak paytak koşan futbolcu istemiyorum. :(

Maalesef gitgide çoğalıyorlar reis.Bizden götürüyorlar her geçen gün.Ayrıca genç takım ile çıksak bile bu akdar kçtü olamayız ama bu takıma en az 3-4 tane Galatasaraylı Türk oyuncu lazım.

Adam sahada o kadar acınası haldeki,o an gel lan buraya diyip sarılabilirim,omzumda ağlamasını seyredebilirim,yazık onlarında kapasitesi bu.Zorla çıkarın lan beni sahaya ülen demiyor ya adamlar.

İlk 11'de görmek istemediğim o kadar oyuncu var ki, ancak en az ikisi mutlaka sahada oluyorlar. Sabri orta sahada harcanıyor, Ali Turan sağ bekte takımın içine ediyor, Kewell bitmiş. Barış ve Ayhan'ın belirli bir standartları yok. Mustafa da Bank Asya topçusu.

Nedir bu ya; Trabzon-Manisa maçlarında Servet, bu maçta da Ali Turan'ın hataları yüzünden puanlar gitti. Şampiyonluk şansımızı da kaybettik.

Yazık değil mi o kadar emeğe? Cana, Kewell, Pino, Neill boşuna uğraşıyor.

sen rakip oyuncuyla 40 metre koş adamı indirmek kendi cezasahana girince aklına gelsin ancak gerizekalı bir adam yapar bunu.ama meydan o kadar angusla dolu ki hangi birine bakacaksın.

Dün Mustafa Denizli söyledi madem yetişemiyorsun Holosko´ya 15 m geride faul yap . Ama zeka yok ki adamda .

' Süper Bir Defans , O olmasa daha Fazla yerdik ' demek isterdim de , diyemiyorum . Halbuki Kayseriye rest çekip Galatasaray'a gelmek istediğini söyleyince çok sevinmiştim . Umarım Düzelir .

Üst Alt