4 Büyük Ekip Moral Turnuvasında Bir Araya Gelecek ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Büyük Ekip Moral Turnuvasında Bir Araya Gelecek !

Cevap: 4 Büyük Ekip Moral Turnuvasında Bir Araya Gelecek !

biz sikecilerle sike turnuvasi

ve de verilecek olan sike kupasini istemiyoruz

cok istiyorlarsa tsyd kupasini canlandirsinlar

seref yoksunu maliler

Yaparsak aliriz kupayi, 2. Besiktas olur diye dusunuyorum.

Fakat boyle birseye gerek yok,

Twente

Fc Inter

Liverpool

Gibi takimlarla oynamisken,

Olympiakos

Napoli (muhtemelen)

Real Madrid ile de oynayacakken gerek yok diyorum, vizyonumuzu bu takimlarla gostermis oluruz zaten, ayrica şikeci Fener ile oynamaya hiç gerek yok.

Futbolun politika kısmında dönenleri bilmiyoruz.

Aklımıza bile gelmeyen ne hesaplar vardır ortada. Ünal Aysal çok zeki bir adam. Merak etmeyin en doğru değerlendirmeyi yapar.

Yönetime biraz güvenelim ve temiz kramponlar konusunda izlediği stratejiye inanalım. Bu maçta tribünde olacak arkadaşlar da lütfen Galatasaray seyircisinin kalite farkını göstersin. Şikeci takımın taraftarlarıyla aynı hareketleri yapmasın.

Özellikle gurbetçi taraftarlar için yapılmış bir hamle gibi duruyor. Maçların dostluk havasında geçeceğini bilsem olsun diyeceğim ama çok büyük olaylar çıkacaktır, bence böyle bir turnuvayı kaldırabilecek durumda değiliz şu dönemde.

Moral Turnuvası ???

Şike operasyonu nedeniyle ligler 9 Eylül'e ertelenirken Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzon'un katılacağı 4'lü turnuvanın 10-14 Ağustos'ta Almanya'da yapılması kesinleşti.

Türk futbolu, 3 Temmuz'da başlayan şike operasyonu nedeniyle sıkıntılı bir sürece girerken kulüpler yaraların nasıl sarılacağı konusunda arayış içerisindeydi. Operasyonun gerek kulüplere gerekse Türk futboluna verdiği zarar yadsınamaz. Erteleme süreci bile sıkıntıyı ortaya koyuyor. İşte bu bağlamda Futbol Federasyonu hem tansiyonu düşürmek hem de saha dışından biraz olsun sahaya dönebilmek adına büyükler arasında turnuva düzenleme hazırlığındaydı. Ve Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un katılacağı 4'lü turnuvanın 10-14 Ağustos tarihleri arasında Almanya'da yapılması kesinleşti. Kulüplerin de sıcak baktığı bu organizasyonda büyüklerin yeni sezon öncesi ideale yakın kadrosuyla mücadele vermesi bekleniyor.

Spor: 4 büyüklerin turnuva tarihi kesinleşti haberi, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzon, Süper lig

----

Benim anlamadığım bu moral turnuvasında bizim işimiz ne? 3 tane şikeci takımla ne turnuvasıymış bu ?

Taraftar alınmasın o zaman, kan çıkar.
Aynen.. Anlaşılan TFF bütün maçları bu sene seyircisiz oynatmak istiyor. Ceza alan takımlar olacaktır.

Galatasaray-Fb maçında stattaki tüm Galatasaraylılar şikeci i...er diye bağırdığında olacak olayların sorumlusu kim olacak. Gerci eziklerin yüzü kızarmaz. Trabzon ve Ezik taraftarının ise zaten arası bozuk, İnşallah bizim yönetim bu topa girmez. Yalan olduğunu düşünüyorum.

Zamaninda galatasaraya karsi olan ezikliginden dolayi TSYD kupasinin azize bitirmisti seref...zzz

simdi gitsinler bjk,fb,sivas,eskisehir le yapsinlar bizi bulastirmasinlar pisliklerine.

#sikecifenerinolduguturnuvadaolmakistemiyoruz

Üst Alt