4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası

Cevap: 4.GsCimbom Football Manager Şampiyonası

Yanliz draft isinde ayni anda online olunabilinecegini zannetmiyorum. Oncekinde oldugu gibi kurayla olsa oyuncular iyi olur.

hocam altı üstü 8 kişiyiz bu sefer olur heralde önceden pm atıcam herkese

O zaman her bir oyuncu secimi kurayla olsun. Ondeki kisiler toplamasin tum iyi oyunculari. :)

Yanliz yarin draft'da olurum da, oburu gun dugun icin bir gunlugune koye gidecegim. Maclar 26'si oynansa olur mu acaba? Ya da bir onceki turnuva gibi kadroyu versek 1 gunde sadece her oyuncu 1 mac oynasa. Yarin kadrolari belirler belirlemez taktigi verip giderim ben. :)

O zaman her bir oyuncu secimi kurayla olsun. Ondeki kisiler toplamasin tum iyi oyunculari. :)

Yanliz yarin draft'da olurum da, oburu gun dugun icin bir gunlugune koye gidecegim. Maclar 26'si oynansa olur mu acaba?

Karismak gibi olmasin soyle olmali : 1-2-3-4-5-6-7-8 ilk turun sirasi buysa 8-7-6-5-4-3-2-1 ikinci turun sirasi olmali oyle done done gitmeli .

Yanliz yarin draft'da olurum da, oburu gun dugun icin bir gunlugune koye gidecegim. Maclar 26'si oynansa olur mu acaba?
maçları zaten haftaya oynatmayı düşünüyorum takas işi felanda var daha haftasonu bende pek müsait değilim

o zaman yarın 21.45 te yapalım draftları da

Yardımcı antrenor arıyorum ....

1-Taktik işlerine karışmıyıcak :p

2-Transfer göruşmeleri yurutebilir ama bana bildirmek zorunda ve benden onay gelirse ozaman transfer gerçekleştirmek zorunda.

Bunlar şartlarım :D

Tesekkurler. Tami tamina uyuyor degil mi ozellikler? Ayrica google'den mutlaka bulmak mumkun olur her halde bir seyler. Yarin ararim ben. :)

Yardımcı antrenor arıyorum ....

1-Taktik işlerine karışmıyıcak :p

2-Transfer göruşmeleri yurutebilir ama bana bildirmek zorunda ve benden onay gelirse ozaman transfer gerçekleştirmek zorunda.

Bunlar şartlarım :D

Merak ediyorum acaba bu sartlari kabul eden cikar mi? :)

Tesekkurler. Tami tamina uyuyor degil mi ozellikler? Ayrica google'den mutlaka bulmak mumkun olur her halde bir seyler. Yarin ararim ben. :)

Merak ediyorum acaba bu sartlari kabul eden cikar mi? :)

Benim gibi hocayla çalışmaktan gurur duymaları lazım , yardımcı duşunmuyordum ama yarın draft sırasında dışarıda olucak gibiyim o yüzden yardımcıya ihtiyacım var :D

Benim gibi hocayla çalışmaktan gurur duymaları lazım , yardımcı duşunmuyordum ama yarın draft sırasında dışarıda olucak gibiyim o yüzden yardımcıya ihtiyacım var :D

Ohooo... Onu kimse kabul etmez. Isin sonunda begenmedigin oyunculari sectigi taktirde azar yeme durumu da var. :D

Üst Alt