#4 Joshua Ian Shipp - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Joshua Ian Shipp

Cevap: #4 Joshua Ian Shipp

fibula kirigi varmis :(

Pozisyondaki düşüşü çok kötüydü hele yüzündeki acı. Benimde fibula kemiğim kırılmıştı alçıya bile almadılar 1.5-2 ay gibi kaynadı. En azından ayak bileğinde kırık olmamasına çok sevindim. Rakibi bloklamak için tüm sahayı koşup ayağını kırma pahasına müdahale etmesi formanın hakkını ne denli verdiğinin göstergesi. Çok geçmiş olsun...

430024_325638590826510_134326269957744_921563_1806259024_n.jpg

https://twitter.com/#!/JShippLXXXVI

Joshua Shipp ‏ @JShippLXXXVI

Reply RetweetedRetweet

Delete

FavoritedFavorite · Close Open Details Thank you everyone for your support, it is really helping me get through this tough time... Fall down 7 Get up 8

destek olalım arkadaşlar.

Şu adam Bjk serisinde olsaydı Hawkins nefes alamazdı.Takımın bütününe saygım var ama Gordon ve Shipp bu takımın %70´i.

Arkadaşlar yerli statüsünde oynatmak için kural nedir? Kaç sene Türkiye'de oynaması lazım. Eğer oynatabilirsek Shumpert'i gönderelim Shipp'i yerli statüsüne geçirelim. Çok iyi olur.

Shumpert bench oyuncusu icin iyidir Türk statüsünde. Shippte Türk statüsüne geci versin.

Spanoulis gibi bir isim alabilirsek bide bir uzun, bu takim zaten durdurulamaz.

Seneye inşallah dahada iyi olacak.

Şutunu biraz daha geliştirirse bizimde Romain Satomuz olacak.:)

Adaş Shipp kendini geliştirmekten çok içindeki cevheri ortaya çıkarıyor gibi. :D

Hücumda sorumluluk almamasına çok sinirleniyorum bazı maçlar, mükemmel penetre ediyor ama yeteri kadar yapmıyor bu işi. Orta mesafe yüzdesi de gayet iyi zaten.

Arkadaşlar yerli statüsünde oynatmak için kural nedir? Kaç sene Türkiye'de oynaması lazım. Eğer oynatabilirsek Shumpert'i gönderelim Shipp'i yerli statüsüne geçirelim. Çok iyi olur.

Türkiye'de aynı takımda 3 yıl boyunca oynaması gerekiyor, Shipp bizde 2 oldu önümüzdeki sezon 3'ü tamamlayacak 2013-2014'te yerli statüsünde oynar.

Shipp seneye Türk olur zaten ama bu sene devsirme kontejyanı bos kalmasın diye Shumpert'ı takımda tutmayı hic düsünmesinler bile. Sıradan bir yerliden bile cok daha kötü oynuyor son zamanlarda, seneye fizik olarakta düşerse hic cekilmez. Umarım 1 sene daha tutmayı düşünmüyorlardır Shumpert'ı.

Düşünmek istiyorum dediği muhabbeti dönüyor sağda solda.

Bu performansın ardından iyi teklifler vardır illaki. Öyle üç kuruşa falan kalmaz artık. Eğer Shipp de giderse takım sıfırdan başlayacak yine. :(

Düşünmek istiyorum dediği muhabbeti dönüyor sağda solda.

Bu performansın ardından iyi teklifler vardır illaki. Öyle üç kuruşa falan kalmaz artık. Eğer Shipp de giderse takım sıfırdan başlayacak yine. :(

Kalır zaten adaş.

Ha gidecekse gitsin daha iyisini buluruz diyeceğimde istikrar diyoruz ama...

Shipp giderse Onur çok sevinir.

Üst Alt