#4 Joshua Ian Shipp - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Joshua Ian Shipp

Cevap: #4 Joshua Ian Shipp

Müthiş bir insan herkesin gönlünü fethetti.Onu gittiği takımda da desteklerim her zaman.Ama kadro kalitesi 3 katına çıkarılacak bu sene.Kadroda tuttarsak büyüyen bütçe ne işe yarayacak?

iki üçlük airball attı diye adam yolluyorsun demek. aferim san ulema. bu takımın savunmasının shipp'den başladığını görüyorsunuz, halen bu adama laf ediyorsunuz.

Yahu Shipp Eurolig'de hangi iyi takımın oyuncusu olur saçma sapan konuşmayın, Shipp kim Allah aşkına. Bir tarafta Preldzic var bir tarafta Shipp, arada dağlar kadar fark var desek farkı anlatmaya yetmez..

bu maci kaybetti adam bir tarafini yirtti kotu falanda oynamadi

mac bitti uzuntuden agliyor

buyuk GS taraftari 15 saniye beklemeden bunu yollayalim iyisini alalim diyor:)

bi yerlerde buyuk bir sorun var

hemde cok buyuk

bu maci kaybetti adam bir tarafini yirtti kotu falanda oynamadi

mac bitti uzuntuden agliyor

buyuk GS taraftari 15 saniye beklemeden bunu yollayalim iyisini alalim diyor:)

bi yerlerde buyuk bir sorun var

hemde cok buyuk

Fazla duygusalsın Serdar abi.Bütün takımı seviyoruz hepsi çok iyi mücadele ediyor ama mücadele yetmiyor işte.Seneye 3-4 katına çıkacak bütçe.O zaman herkes mücadele ediyor diye kimseyi göndermeyelim yine kadro kalitemiz altlarda olsun seneyede

Ulan bir durun üstünden bir ay geçsin, duygusal haldeyiz gelip hemen onu bunu gönderiyorlar.Ne duygusuz, eline şeker verilmiş çocuk psikolojisinde taraftar olduk lan biz.

Fazla duygusalsın Serdar abi.Bütün takımı seviyoruz hepsi çok iyi mücadele ediyor ama mücadele yetmiyor işte.Seneye 3-4 katına çıkacak bütçe.O zaman herkes mücadele ediyor diye kimseyi göndermeyelim yine kadro kalitemiz altlarda olsun seneyede

haftaya yazin bunlari mactan 15 sn sonra degil

sen onun kadar ugrasmis olsan maci son anda kaybedip uzulsen aglayacak kadar

sonra biri sana bu konuyu gosterse

onur gurele, cenk orana ne yaparsin?

hay transferinize yahu

banane kim kalirsa kalsin

iki dakika durun yahu

insanlarin cabasina karakterine bi saygi duyun

bir ustune yatin en azindan bir gece

Burası önemli işte ne transferi, ne göndermesi durun. Bu gece şu takımımızla doya doya gurur duyalım, ağlayalım, saygı duyalım. Bütün yaz transfer konuşacağız zaten. Her şeyden önemlisi zaten Oktay Mahmuti doğru kararları verecek, biz şu takıma doyalım.

haftaya yazin bunlari mactan 15 sn sonra degil

sen onun kadar ugrasmis olsan maci son anda kaybedip uzulsen aglayacak kadar

sonra biri sana bu konuyu gosterse

onur gurele, cenk orana ne yaparsin?

Ben Shipp'e sallamak için girmedim başlığa, Merih'in "kalmalı" yazısını görünce dayanamadım. Adamın emeğine, çabasına diyecek lafımız yok. Onla beraber bizde ağladık. Ama haklısın.

Yapmamız gereken şu adamları sırtımızda taşımak, hemen obez insanlar gibi transfer, transfer.Ulan oraya giden taraftara saygı duyun, bu adamın akıttığı yere, gözyaşına saygı duyun hiçbirşeye duymuyorsanız. Hiçmi duygunuz, bilinciniz yok? Akşam akşam dellendim.Biri çıkmış Kewell falan diyor. Delleniyorum burada. Oturduğun yerden sallamak en kolayı.

Üst Alt