4 Yıl Önce Bugün | Sneijder, Juventus'u Çamura Gömdü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Yıl Önce Bugün | Sneijder, Juventus'u Çamura Gömdü

İşyerinde gizli gizli internetten izliyordum.Gol olunca deli gibi bağırdım herkez yanıma toplanmıştı.Ama sadece ben izlemiyormuşum yukarı kattanda bir goooll sesi gelmişti arkadaşlarda bilgi işlem odasında izliyormuş onların yanına genel müdür uğramış :)

Ne gündü be limanda kar kıştan uçaklar tehir olurken bizde 223 kapıda ki kafe de izlemiştik. Yabancı yolcular ile birbirimize girdiğimizi hatırlıyorum. Ne sevinmişlerdi. Keza liman Galatasaray sesleri ile inliyordu.

Bu maci izleyemedim ne geceki maci ne de ertelenen maci.
Mahallede trafo patlamis 2 gun elektiriksiz kalmistik.
Powerbank fln da yok o vakit.
Dunyadan iletisimim kesilmis vaziyetteydi.
Raporlu oldugum icin evde hasta hasta yatiyordum.
Aksam babam isten geldi
Turu gectik dedi hasta yatagindan firlayip evde tur atmistim.
Guzeldi :)

Bu maci izleyemedim ne geceki maci ne de ertelenen maci.
Mahallede trafo patlamis 2 gun elektiriksiz kalmistik.
Powerbank fln da yok o vakit.
Dunyadan iletisimim kesilmis vaziyetteydi.
Raporlu oldugum icin evde hasta hasta yatiyordum.
Aksam babam isten geldi
Turu gectik dedi hasta yatagindan firlayip evde tur atmistim.
Guzeldi :)
Hasta numarası yapıyordun yani

Bende işe gitmedim sabah kalktım doktora gittim rapor aldım.
Evdekiler işteyim diye biliyor iştekiler evdeyim.
Ben atkıyla maç izliyorum. Bir elimde telefon Gsc'ye göz atıyorum.
Golden sonra kiraathaneyi yıktım.
Bütün ihtiyarlara çay söyledim.
Bir fenerli vardı ben içmem dedi Şevki dayı ya yok deyince alındı

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben de iş yerinde izlemiştim. Maç esnasında diğer birimlerden benden bir şey isteyen olmuştu. "Kusura bakmayın şu an maç seyrediyorum; bir saat sonra gönderirim" cevabını vermiştim. Karşı taraf sinirlenmiş olmalı ki müdür aradı arkasından ona da maçı izlediğimi bitince yardımcı olacağımı söyledim. "Tamam boşver yemekhaneye gel biz oradayız cevabını almıştım" :asd22:

DQt23zBXkAEyX_S.jpg

DQtrUHWWkAAfpl1.jpg

İşyerim 30-40 dk. uzaklıkta ilçeler arası yol.. Bir kar var yarım metre..Anayollar biraz açık.. O karın buzun üstünde basabiliğim kadar basıp yetişmiştim maça..Hatta eve yetişemem diye daha yakındaki bir arkadaşta almıştım soluğu zaten maç 1 saatti her dakikasını izlemem gerekirdi.. Ama değmişti o günkü çileye.. Teşekkürler Galatasarayım

Üst Alt