400 Pkk'lı öldürüldü! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

400 Pkk'lı öldürüldü!

Cevap: 400 Pkk'lı öldürüldü!

bu habere inanmiyorum ama farzedelim ki dogru ,400 pkkli oldu ve sevinemiyorum diyorsun o zaman git kendini sorgula bana laf yetistirene kadar

Sevinemiyorum tabiki. O insanların da düzgün hayatı olabilirdi. Diğer Kürtler gibi olabilirlerdi. İnsanlar suçlu doğmuyor, pkklı da doğmuyor. İnsan hayatı sözkonusu iken futbol fanatikliği şeklinde olaya bakmamak lazım. 400 kişiyi öldürdük, terör bitmediği sürece çok da anlamı yok. Oraya fiili şekilde girip 400 kişi değil 4000 kişiyi yönetici kadrosu ile bitirseydik, terör sorunundan kurtulduk diye sevinirdim. öldürülen 400 kişi (hiç inanmıyorum) arasında bir tane yönetici yoktur. Ne anladım bu işten ?

yalan oğlu yalan haber

bizimkiler dağları bombalarken adamlar evlerinde sığınaklarında çayını içiyolardı bukadar yüksek miktarda pkklı ölse eğer yarın Türkiyenin büyük kentlerinde patlamalar meydana gelir kandırılıyoruz herzamanki gibi...

aynen bu haberi yiyen varsa, afiyet olsun..

Bu kadar kolay olsa çoktan bitirilirdi zaten. Birileri izin vermediği sürece istediğimiz kadar operasyon yapalım bitmez. En fazla bir süre durdurup 15-20 gencimizi kurtarırız.

300 mü 400 mü bilmem ama bu sefer boş dağları değil, hedefleri vurdular. Cok rahat 200-250 tane terörist öldürmüşlerdir.

Numan bey 'i konudan uzaklaştırdım. polemiğe davetiye içeren mesajları vardı.

Mod arkadaşlarım aktifleştirilecek mesaj avantajını kullanın lütfen. Her mesajı onaylamak zorunda değilsiniz.

cesetleri nasıl görüceniz abicim? kandile asker inip leş mi toplayacak bir de?

sığınaklarını delmişsek az bile dört yüz. inşallah doğrudur. doğru olmalı

ama önemli olan o geberenlerin yerinin dolmasını engellemek

iyi hamlede önemli olan para kaynağını ve silahı nerden temin ettiğini bulmak degilmi bu baglantılarını kesmedikten sonra terör bitirilmesi imkansız...

Bu *******lerin leşleri ülkeye getirilmemeli. Cenazeyi gören show yapıyor, cenazeden sonra askerimize polisimize taş atıp eylem yapıyor. Türk askerinin görevi dağdaki ******* leşleri toplamak olmamalı. Bırakılsın dağda kurtlar kuşlar nasiplensin.

Üst Alt