#41 Cevher Özer - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#41 Cevher Özer

Cevap: #41 Cevher Özer

Songaila ile bu sezonun en hatali transferi gibi, ilk baslarda oynadigi oyundan hic bir eser kalmamis. 4-5 mactir hemen hemen sifir katkiyla oynuyor.

Pek bir verim vermese de kenardan getirdiği enerji iyiydi. Performansına gelirsek İlkan çok daha yararlı olurdu kesinlikle.

cevher_ozer_600_2BJZM.jpg

Cehver'i maç içinde yakından gösterdi kameralar, nefesi kesilmiş gibiydi, ee hayatında oynadığı en üst düzey maç bu oldu.. Enerjisi iyi de, bir de üçlüklerde başarı kaydetseydi güzel olacaktı.

Gününde olmak önemli. O stressle ilk defa karşılaşınca eli ayağı birbirine dolanmış bile olabilir. İyi niyetliydi kimsenin şüphesi olmasın. Formunu bulmasını diliyorum. Yoksa Cevher kötü bir oyuncu değil kesinlikle. Birde artık bizim takımımız için ter döken birisinin eski takımında giydiği formayla resmini koymanın anlamı pek yok diye düşünüyorum ben. O zaman Ayhan ın Kazım ın falan eski takımlı fotolarını sürekli serelim gözler önüne.

bazı arkadaşlar cevherden ne bekliyor anlamadım.cevher bir rotasyon oyuncusu maç başına 5-10 dakka süre alır.o sürede şutları girerse ekstra katkı yapar.yani fazla beklentiye girip sonra yanlış transfer sözleri saçma oluyor.kadroda olması gereken biri.

bazı arkadaşlar cevherden ne bekliyor anlamadım.cevher bir rotasyon oyuncusu maç başına 5-10 dakka süre alır.o sürede şutları girerse ekstra katkı yapar.yani fazla beklentiye girip sonra yanlış transfer sözleri saçma oluyor.kadroda olması gereken biri.

Rotasyon oyuncusu oldugunu biz de biliyoruz. Her mac yaklasik 10 dk'lik bir ortalamayla oynuyor ve bu süre icinde insan yine bir seyler bekler. Ilk baslarda bir seyler yapiyordu ama son 4-5 mactir hic ortalarda yok, en fazla 2-3 sayi atiyor bu koca süre icinde. Bu kadar az sayi bulan bir oyuncu o zaman ne ise yarar ??

Tutku da mesela rotasyon oyuncusu ama o oyuna girince hemen farkini belli ediyor. Biz sampiyonluk istiyorsak rotasyon oyuncularimiz da iyi olmalidir, yoksa hep ikinciliklerle yetiniriz.

Su anda mesela Cevher'in verdigi katkiyi Haluk Yildirim da verir, hatta daha da iyi oynar, yasina ragmen.

Rotasyon oyuncusu oldugunu biz de biliyoruz. Her mac yaklasik 10 dk'lik bir ortalamayla oynuyor ve bu süre icinde insan yine bir seyler bekler. Ilk baslarda bir seyler yapiyordu ama son 4-5 mactir hic ortalarda yok, en fazla 2-3 sayi atiyor bu koca süre icinde. Bu kadar az sayi bulan bir oyuncu o zaman ne ise yarar ??

Tutku da mesela rotasyon oyuncusu ama o oyuna girince hemen farkini belli ediyor. Biz sampiyonluk istiyorsak rotasyon oyuncularimiz da iyi olmalidir, yoksa hep ikinciliklerle yetiniriz.

Su anda mesela Cevher'in verdigi katkiyi Haluk Yildirim da verir, hatta daha da iyi oynar, yasina ragmen.

haklısın ama cevherin kapasitesi bu.daha iyisi olsun dersen ona ben bişey diyemem.eldekilerine göre konuşuyorum.

Seneye İlkan'a bırakır yerini zaten, Kerem Gönlüm reis de sakatlığının ardından iyi dönebilirse onu alabiliriz bench için.

4 numara için rakip potaya çok uzak oynuyor

Eleştirceğim tek noktası bu ,mücadelesi her zaman üst düzeydir,üçlük yüzdeside iyidir(dün hariç)

Kapasitesi lig için iyi(rotasyon açısından),euroligde hedef 4 numaradan biraz uzak

dün 4 te 0 yaptı. euroligde oynamak kolay degil. ligde olsa 4 atışın 3 ünü sokardı cevher.

Üst Alt