#42 Abdülkerim Bardakcı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hazırlık maçları tam bir kıstas değildir aslında

Ben yine de dünkü maç genelinde beğendim iyiydi marcao yu aratmayacak bence

Kolay değildir konyasporla zorlu bir lig savaşından çıktın buraya transfer oldun ve ilk hazırlık maçı

Yanında ilk kez oynadığın emin bayram aanholt var önünde aytaç taylan

pasla çıkma sevdasına kurban gider. stoper topla oynamayacak. topu santrafora doğru uzun oynayacak. bu kadar basit. oradan top çıkaracak adamın bonservisi 50 milyon eurodan başlıyor. her topu uzun atana kazma muamelesi yapmamak gerekiyor. bu adamların birinci görevi savunma

vallahi ben beğendim. çok net ilk onbire yazılacak üçüncü yerliyi yakalımışız. sosyal medya konusunu da kafasına takmasın. rakip takım taraftarları truva yapıp hesapta gslıymış gibi yazıyorlar. bunun farkındadır umarım.

pasla çıkma sevdasına kurban gider. stoper topla oynamayacak. topu santrafora doğru uzun oynayacak. bu kadar basit. oradan top çıkaracak adamın bonservisi 50 milyon eurodan başlıyor. her topu uzun atana kazma muamelesi yapmamak gerekiyor. bu adamların birinci görevi savunma
Öyle de olmaz ki hocam uzun at adamlara gelsin tekrar atak ye bu böyle gider günümüz futbolumuz bunu kaldırmaz. Top ile çıkmak zorunda sadece basit oynamayı öğrenmeliler . Top çıkaracak ıyi bir ortasaha ile bu iş çözülür.

Üst Alt