#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Menajerlik bir durum degil topcu kariyeri icin en iyisinin bu olacagini dusunuyor ki bir nebze hakli, romantiklik yapmadigi icin suclayamayiz

Maalesef Trabzon kenti bagliligi yaratamiyoruz biz
manajerlik bi durum reis
ayrıca bakma sen trabzon kentı bağlılığına falan zamanında onların altyapısındanmı yetişmişlerdi bilmiyorum ama kendileriyle özdeşleşen ogunu abdullahı fenere kaptırmazlardı 96dan sonra yada ne biliyim hami gs ye gidecem dıye televolelerde fink atmazdı.
trabzonlu cocuklar korkularından öyle konusuyorlar şimdilik bizim arda bile gs old boys gibiydi.

manajerlik bi durum reis
ayrıca bakma sen trabzon kentı bağlılığına falan zamanında onların altyapısındanmı yetişmişlerdi bilmiyorum ama kendileriyle özdeşleşen ogunu abdullahı fenere kaptırmazlardı 96dan sonra yada ne biliyim hami gs ye gidecem dıye televolelerde fink atmazdı.
trabzonlu cocuklar korkularından öyle konusuyorlar şimdilik bizim arda bile gs old boys gibiydi.

Gecmisteki mevzulari bilemicem fakat arada Umraniye altyapi maclarinda denk geliyorum, Trabzonlular manyak

Yani Turkiye'de altyapilar arasinda takimina en cok baglananlar Trabzonlular bunu cok acik soyleyebilirim. Zaten Yusuf ve Abdulkadir'in tekliflere ragmen gitmemesi bunun dogal sonucu.

Menajer futbolcudan yetkili degildir hicbir zaman. Ozan istese kalirdi, para kazandirmaya ugrastigina sukretmek gerekir

Çoğu maçta ayakta kalan tek adamımızdı. 18 yaşında gittiği her takımda oynayabilecek özgüvene sahip. 11 kendisi için ucuz sayılabilecek bir rakam.

Yolu açık olsun, Stutgart çok iyi bir transfer yaptı.

Ozan alt yapiya süper örneklik yapti. Hele VFB de erkenden formayi kaparsa, artik her oyuncu 1-2 sene icinde kacmayi isterler avrupaya.

Eğer sen kendine güveniyorsan,kaliten varsa ki var şimdi değil ne zaman istersen gidersin.O yüzden bu yaşta yetiştiği klübde kalmalıydı ve o klübe katkı sağlamalıydı.Özellikle şu zor dönemde bunu yapmalıydı.gerçi iyi bonservis kazandırarak gitti bu şekildede zor dönemde maddi anlamda çok katkı sağladı.Ama çok daha fazlasını kazandırabilirdi.
Ben bu şekilde gümrükden mal kaçırır gibi gitmesinin kesinlikle doğru olmadığını düşünüyorum.

Gelelim çapsız başkan ve yöneticiler.Sizin yatacak yeriniz yok.Bu adan iyi bir yıllık verilseydi her türlü kalırdı.Adamlar çapsızlıkda master yapıyor.

Ozanın menagerininde canı cehenneme..Bu şerefsizide klübe sokmasınlar.

Seni sevmeye devam edeceğiz aslan parçası
1a9df0be0fca902f827ea0d9a0a7d77b.jpg

Galatasaray düşmanlarının.....

Evet gitmesine ben de üzüldüm keske kontratini yenileyip satin alma opsiyonunu yükseltebilseydik ama ben isin iyi tarafindan bakmaya calisiyorum olaya.

Yillardir hep Ajax gibi olalim, Porto gibi olalim diye hayaller kurariz hepimiz. Yazin A takimimiza yeni cikmis yeni dahil edilmis bir cocuktan bahsediyoruz burada, asagi yukari 6 ay top oynamis bir cocugu bu paralara satmak da fena degil yani. 7,5 Milyon € opsiyonu koyduranin tabi ki Allah belasini versin ama konusalan rakamlara sattiysak ben bu cocuga kizmam. Daha ne yapsin ki, yazin 7,5 Milyona gitme ihtimali vardi ama simdi gidip bu paranin 1,5-2 katini kazandiriyor neredeyse.

Allah askina hain, karaktersiz falan gibi yakistirmalar yapmayin. Ne yanlisini gördünüz ki bugüne kadar. Oynadigi neredeyse istinasiz her macta takimin en göze batan oyuncusuydu. 18 yasinda bir oyuncu olarak diger takim arkadaslarinin ona yardimci olmasi gerekiyorken tam tersini gördük bu cocuk "abilerinin" arkasini topladi onlarca kez.

Ben de hüzünlüyüm gittigi icin ama yapacak birsey yok kulübüne para kazandirarak gidiyor.

Isin en önemlisi bu modeli takip etmeliyiz, altyapiya daha fazla yatirim yapip yeni Ozan'lar elde etmeliyiz. Bunlari hep parlatip satmaya da gerek yok, senin takiminda oynatirsin veya satarsin bu sana kalmis ama altyapinin öneminin farkina varmistir insallah herkes. Kendi yetistirdigimiz bir cocuktan 11-12 Milyon € kazandik daha 6 ay oynamasina ragmen, asil bunun konusulmasi gerekiyorken cocuga hain demekle ugrasmayalim.

Cok tesekkurler kardesimm

Serbest kalma ucretinden bile fazlasini odettin bu kulube

Hersey gonlunce olsun

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt